Renault Сервіс. Коли сервіс в задоволення

  1. Гарантія успіху
  2. Renault Assistance і Assistance +
  3. Індивідуальний підхід

Інженери і технічні фахівці компанії Renault використовували свій досвід і знання, щоб автомобілі цього французького бренду завжди мали досконалу конструкцію, були стійкі на дорозі і забезпечували високий рівень комфорту під час руху. У свою чергу, фахівці дилерській сервісної мережі Renault вдаються до новітніх технологій, щоб надати безперебійну експлуатацію автомобіля.

У свою чергу, фахівці дилерській сервісної мережі Renault вдаються до новітніх технологій, щоб надати безперебійну експлуатацію автомобіля

У фірмову гарантію входить безкоштовне усунення несправностей, що виникли в результаті заводського дефекту комплектуючих. Компанія Renault надає гарантію на новий автомобіль, лакофарбове покриття, антикорозійний, а також гарантію на оригінальні запасні частини і роботи по їх установці в офіційній дилерській мережі Renault.

У шоу-румах і сервісних центрах Renault вам завжди нададуть допомогу і підтримку кваліфіковані фахівці компанії

Гарантія успіху

Зокрема, гарантія на новий автомобіль Renault становить 5 років або 100 тис. Км пробігу, в залежності від того, що настане раніше. Гарантія на ремонт, на оригінальні запасні частини і роботи по їх установці - 1 рік без обмеження пробігу з моменту проведення платного ремонту або установки оригінальних аксесуарів в офіційній дилерській мережі Renault. Антикорозійна гарантія становить 6 років без обмеження пробігу. При цьому враховується безкоштовний ремонт або заміна металевих елементів кузова у разі виявлення внутрішньої наскрізної корозії внаслідок виробничого дефекту. Гарантія на лакофарбове покриття - 3 роки або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше. У цьому випадку забезпечується безкоштовне відновлення лакофарбового покриття кузова або заміна пофарбованих деталей у разі несправностей, що виникли внаслідок виробничого дефекту лакофарбових матеріалів або технології їх нанесення.

Renault Assistance і Assistance +

Давно минули ті часи, коли автомобільні фірми цікавилися тільки результатами продажів. Величезна конкуренція змушує виробників приділяти велику увагу післяпродажному сервісу та обслуговування автовласників. Компанія Renault пропонує фірмову програму Renault Assistance, яка діє протягом гарантійного періоду.

Послуги Renault Assistance надаються безкоштовно і цілодобово по всій території України. Програмою можна скористатися, якщо зламався автомобіль, розрядився акумулятор, закінчилося паливо, необхідна інформаційна або організаційна допомога і т.д. Крім того, є численні додаткові послуги, які може забезпечити служба «асистансу». Наприклад, якщо машину неможливо відремонтувати протягом 2 днів, власнику організують проживання в готелі. Якщо ж авто вимагає тривалого ремонту (5 і більше днів), компанія організовує повернення до місця проживання або продовження подорожі. Коли ж автомобіль відремонтують, машину можуть доставити прямо додому. Також Renault Assistance при необхідності забезпечить негайний виклик на місце ДТП служб екстреної допомоги. Більш детально про послуги програми «асистансу» можна дізнатися, звернувшись в диспетчерський центр Renault Assistance за телефоном 0 800 500 149.

Крім базового сервісу компанія пропонує програму Renault Assistance +, яка адресована власникам автомобілів Renault, гарантія на які вже закінчилася.

Крім базового сервісу компанія пропонує програму Renault Assistance +, яка адресована власникам автомобілів Renault, гарантія на які вже закінчилася

Індивідуальний підхід

Мультимедійні технології вже досить міцно увійшли в наше життя, а Renault завжди йде в ногу з часом. Кожен власник авто даної марки зможе створити персональну сторінку на веб-сайті Renault в Україні: www.myrenault.ua . Витративши кілька секунд на реєстрацію, він отримає ексклюзивні пропозиції даного автомобіля, буде економити на сервісі, отримає новини і різноманітну інформацію про бренд, завжди буде на зв'язку з дилером і представництвом Renault. Крім того, власник зможе заздалегідь планувати відвідування СТО та виконання регламентних робіт і, звичайно ж, - залишати свої побажання та коментарі про рівень обслуговування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.