Сприятливі дні для весілля в 2018

  1. Сприятливі дні весілля за місячним календарем
  2. Фен-шуй - дні весіль в 2018
  3. Коли краще одружуватися в 2018 за православним календарем
  4. Красиві дати для весілля в 2018

Дата публікації: 02.04.18

18

Для збираються зіграти весілля в 2018 році, пропонується чимало сприятливих днів. Вибирати їх потрібно в залежності від того, чого більше довіряють наречений і наречена - астрології, фен-шую чи православним вченням. Для скептиків є свій параметр - краса.

Сприятливі дні весілля за місячним календарем

МісяцьСприятливі числа для одруження

Січень

1, 21, 26 Лютий 25 Березень 23 Квітень 20, 27, 29 травня 20, 25, 27 червня 15, 25 Липень 15, 20 23 Серпень 17, 24, 26 Вересень 16, 21, 23 жовтня 14, 19, 21 Листопад 9, 14, 18 Грудень 14, 21

У перший зимовий місяць ідеальними вважаються перше число (яке залишається вихідним, так що одружитися під романтику Нового року не вийде) і вся третя декада, але особливо - 21 і 26. Зростаюча Місяць буде протегувати молодятам. Лютого пропонує вибрати 25 число як найсприятливіший для створення сім'ї.

У березні ідеальної датою весілля буде 23-е. У квітні Місяць надасть заступництво тим закоханим, які вирішили з'єднатися 20, 27 або 29 числа: їх союз буде щасливим і наповненим взаєморозумінням. Всупереч повір'ям про те, що травневі шлюби зазвичай складні в усіх відношеннях, які вирішили вийти заміж 20, 25 і 27-го точно будуть щасливі і маятися їм не належить.

Не менш багате на сприятливі для весілля дні за місячним календарем літо: в червні це 15 і 25, в липні - 15, 20 і 23, а в серпні - 17, 24 і 26. Очевидно, що на перші частини будь-якого з цих місяців урочисту дату краще не планувати через спадною Місяця.

Теплий вересень порадує наречених 16-м, 21-м і 23-м числами, барвистий жовтень-14, 19 і 21, а ось напередодні зими, листопаді, - краще одружуватися в першій половині місяця: 9, 14 або 18-го.

Хочеться взяти шлюб в закутаний снігом зимовий день? У грудні 2018 го для цього підійдуть 14 і 21 числа.

Фен-шуй - дні весіль в 2018

Вибирати дати для весілля в 2018 по фен-шую складніше, ніж з астрологічної точки зору, але навіть цікавіше: за цим звертаються до фахівця, які на підставі даних про молодят не тільки становить календар, коли найкраще розписатися, але і допомагає вибрати годинник, які посилять позитивний вплив. Якщо для пари принципова церемонія в не найкращий день, правильно підібране часом погасить негатив. Вважається, що для створення сім'ї найбільше підходять дні рівноваги, Успіху, Встановлення, Стабільності і Відкриття, але їх не так вже й багато, так що вибір саме часу може виявитися більш принциповою.

Не можна грати весілля в один з днів Ша: Ша грабіж зробить подружжя марнотратними, Ша Нещастя - сварливі, а Ша Затримки - постійно спізнюються. На які дати ці дні припадуть в 2018 - питання до людини, познавшему тонкощі фен-шуй.

Також зі списку варто виключити дні особистих руйнівників обох партнерів, які по днях їх народження легко дізнається фахівець даного вчення. Він же порадить вибрати ті дати, яким протегують люблять один одного тварини. Це гарантує довгі любовні відносини і інтерес в сім'ї.

Коли краще одружуватися в 2018 за православним календарем

Коли краще одружуватися в 2018 за православним календарем

Незважаючи на бурхливу течію сучасності, все більше пар бажає скріпити шлюб таїнством, якому понад дві тисячі років - повінчавши в церкві. Регулярно відвідують її парафіяни зазвичай радяться про підходящої датою зі своїм священиком, але як бути тим, хто не настільки релігійний? Їм може посприяти християнський календар, де позначені церковні дні в які можна виходити заміж і одружуватися.

Їм може посприяти християнський календар, де позначені церковні дні в які можна виходити заміж і одружуватися

Вінчальні дні обмежуються кількома параметрами - це день тижня, пости і свята. Так, в 2018, як і в інші роки, молодята не зможуть одружитися у вівторок, четвер і суботу (дні, що передують пісним і неділі), на Великдень (8 квітня), ні в один з двунадесятих свят, дата яких не змінюється - від Різдва до Введення в храм Богородиці. З урахуванням перехідних дат свят, зі свого календаря доведеться викреслити 1 квітня, 17 і 27 травня, а також всі великі церковні урочистості.

Особлива увага при заборону вінчання приділяється постам - Великому (19 лютого-7 квітня), Петрову (4 червня-11 липня), Успенського (14-27 серпня) і Різдвяному - з 28 листопада і до кінця року. Врахувати потрібно і п'ять святих седмиця: 7-18 січня, 29 січня-3 лютого, 12-17 лютого, 9-14 квітня, 28 травня-2 червня.

Будь-який з днів, що залишилися можна вибрати для вінчання за погодженням з батюшкою.

Красиві дати для весілля в 2018

Пар, які не вірять в гороскопи і хочуть укласти тільки цивільний шлюб, без освячення церквою, теж досить. І при цьому вони не хочуть одружуватися навмання! Красива дата в свідоцтві про шлюб - це як мінімум запорука того, що чоловік точно не забуде про подарунок на це свято навіть через 30 років. Оскільки бажаючих одружитися в такі дні більш ніж достатньо, підібрати гарні числа, щоб розписатися в цьому році найкраще заздалегідь.

Подати заяву на 18.02.18, але цієї неділі, так що домовлятися про весілля потрібно індивідуально і реєстрація можлива тільки на виїзді. Легко передбачити, що субота 18.08.18 стане неймовірно популярною серед молодят цього року. Загси також чекають напливу пар і 1 вересня - день знань в 2018 доведеться на суботу і багато хто не упустять таку можливість.

Хоча й кажуть, що щастя в шлюбі не залежить від зовнішніх чинників, а створюється працею і поступками дружини і чоловіка, підкріпити їх зусилля «сторонньої» допомогою ніколи не завадить. Адже щира віра, як і справжня любов, здатні створити диво - міцне партнерство на десятиліття.

Хочеться взяти шлюб в закутаний снігом зимовий день?
Регулярно відвідують її парафіяни зазвичай радяться про підходящої датою зі своїм священиком, але як бути тим, хто не настільки релігійний?