Татарська село Туган Авилим

У рік тисячоліття Казані в центрі міста відкрив свої гостинні двері новий великий ресторанно-розважальний комплекс «Туган авилим».

Завдяки старанням знавців національної культури 26 серпня 2005 року з'явився прекрасний куточок - зразок татарської культури - «Рідне село», що включає в себе цілий комплекс найрізноманітніших розваг на будь-який смак і відповідає самим вимогливим запитам городян і гостей столиці.

Познайомитися з традиційною національною кухнею можна в ресторані, бістро чи борошна, а любителів активного відпочинку не залишать байдужими просторі зали боулінгу та більярду та запальні дискотеки. Особливу увагу в «Туган авилим» приділяють дітям - поки батьки відпочивають, малюки можуть досхочу побігати в дитячому кафе, адже РРК «Туган авилим» - це, перш за все сімейний відпочинок.

Ну а якщо Ви втомилися від міської суєти, у Вас є унікальна можливість відпочити душею і відчути себе жителем прекрасної села, такий казкової і в той же час рідний. Виберіть собі один із затишних гостьових будиночків в «Туган авилим» і насолоджуйтеся безтурботним відпочинком!