датчики

  1. Датчики в теорії і на практиці Датчик являє собою вимірює елемент, який розміщується для зчитування...
  2. Інші типи датчиків для розумного будинку

Датчики в теорії і на практиці

Датчик являє собою вимірює елемент, який розміщується для зчитування інформації та перетворює зчитується величину в електричний або електромагнітний сигнал. Він може бути як провідний, так і бездротової.

Використовуються датчики, як елементи складних систем, які призначені для управління, а також вимірювання певних величин. Вимірюється величина, будь то температура, швидкість, тиск, електрострум і т. Д., Перетворюється в електричний або інший сигнал.

Сучасні цифрові технології дозволяють впроваджувати різні датчики в системи розумного будинку. Це датчики руху, сенсори, датчкі витоку води, клімат-контролю, бездротові детектори та ін.

Найбільшою популярністю в розумному будинку користуються такі види датчиків:

  • датчики руху і охоронні датчики;
  • температурні датчики;
  • датчики задимлення;
  • детектори витоку води;
  • датчики рівня освітленості.

Найчастіше здобуваю охоронні або датчики сигналізації . Такі пристрої передають сигнал тривоги при найменшій загрозі для житла. Охоронне обладнання контролю поділяються на (провідні та безпровідні) датчики руху, розбиття скла, відкриття дверей, тиску та інші.

Популярним різновидом є (провідні та безпровідні) сенсорні датчики руху, які служать для відстеження переміщення об'єктів. Це звичайне електронний пристрій, який реагує на присутність або переміщення людини в приміщенні. Дійсно, не дуже зручно в абсолютно темній кімнаті шукати розетку або вимикач. Позбавити від такої необхідності вам допоможуть датчики руху.

Особливістю таких пристроїв є той факт, що вони реагують на появу або переміщення людини Особливістю таких пристроїв є той факт, що вони реагують на появу або переміщення людини. При його спрацьовуванні будинок оживає - запалюється світло, включається кондиціонер. Цікавий також той факт, що датчики руху реагують виключно на появу людини, а не, припустимо, домашньої тварини. При появі в кімнаті домашнього вихованця, пристрій залишиться в стані спокою. Існують бездротові пристрої контролю руху. Установку такого пристрою проводить фахівець, згідно з вимогами.

Якщо ви хочете зробити ваше життя безпечніше, комфортніше і економніше (застосування такого пристрою дозволяє знизити споживану електроенергію до 70%), ваш вибір - провідні та безпровідні датчики руху.

Інші типи датчиків для розумного будинку

Датчики розбиття скла контролюють цілісність вікон в приміщенні. Застосовуються як в житлових, так і у виробничих приміщеннях.

Пристрої контролю відкриття дверей відстежують зміни положення дверей, воріт, люків. Такі пристрої просто і швидко монтуються, і часто використовуються для охоронюваних систем будинків, магазинів, шкіл і інших приміщень.

Для безпеки і економічності, в виробничих приміщеннях і житлових застосовуються пристрої контролю тиску. Вони реагують на надлишковий тиск повітря, пари або газу.

В асортименті побутові розумні датчики з підтримкою iOS і Android таких брендів:

  • Elgato;
  • Fibaro;
  • Philips і ін.

При всій широті вибору, інтернет магазин освітлення Homelight надає послуги з вибору якісних і надійних інтелектуальних пристроїв. Ви можете замовити і купити їх за найкращою ціною з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпропетровськ (Україна) та інші населені пункти.