Дорожні знаки

  1. Зміст статті:

Додаток 1. Дорожні знаки:
1. Попереджувальні знаки
2. Знаки пріоритету
3. Заборонні знаки
4. Розпорядчі знаки
5. Знаки особливих розпоряджень
6. Інформаційні знаки
7. Знаки сервісу
8. Знаки додаткової інформації (таблички)

Виберіть потрібний розділ дорожніх знаків.

Дорожні знаки - це особлива пісня. Поряд з дорожньою розміткою , Світлофорами і регулювальником, знаки є потужним засобом регулювання дорожнього руху.

Однак знаки - це ще і самий універсальний спосіб регулювання. Чим це обумовлюється? Будьте ласкаві.

  1. Дорожні знаки вельми наочні. Символіка, яка використовується в них, гранично проста і зрозуміла. Іншими словами, що на знаку намальовано, то він і позначає. І, в принципі, навіть не знаючи знаків, можна здогадатися про їхнє значення.
  2. Дорожні знаки - це досить економічний засіб регулювання руху. На відміну від розмітки, світлофора (вельми витратних з фінансової точки зору) і регулювальника (якому, взагалі, потрібно платити зарплату), дорожні знаки - це більш дешевий варіант. Як то кажуть, дешево і сердито.
  3. Знаки - це «вічний» спосіб регулювання. Дорожня розмітка або швидко приходить в непридатність, або в зимовий період часу заноситься сніговим покривом. Функціонування світлофорів в нічний час просто недоцільно, а регулювальник - це біологічний тип з нормальними природними можливостями і потребами. І лише дорожній знак в будь-який час доби, в будь-який час року і в будь-яку погоду здатний реалізовувати свої функції.

Саме тому дорожні знаки вважаються «альфою і омегою» Правил дорожнього руху . Незважаючи на їх велику кількість і складності у вивченні і аналізі, знання принципів роботи дорожніх знаків дозволить добре орієнтуватися в практиці руху. А це, погодьтеся, дорогого коштує ...

ПДР онлайн від autoass.ru.

Зміст статті:

  • дорожні знаки

Чим це обумовлюється?