Джейн Біркін вимагає прибрати її ім'я з сумки Hermès

Джейн Біркін попросила бренд Hermès не називати сумку Birkin Croco її ім'ям, поки компанія не почне застосовувати нові стандарти по утриманню тварин

Більше 30 років тому нині культова сумка Birkin з'явилася як результат випадкової зустрічі Джейн з виконавчим директором Hermès Жан-Луї Дюма в літаку. У розмові Джейн описала сусідові по сидінню сумку своєї мрії, одночасно елегантну і досить зручну, щоб подорожувати з нею у вихідні. Жан-Луї створив описану Біркін сумку і назвав її ім'ям актриси.

Сьогодні ж актриса виступила з офіційним зверненням, в якому просить прибрати її прізвище з назви однієї з моделей - Birkin Croco. Таке рішення Джейн Біркін прийняла після публікації звіту організації PETA про жорстокі умови утримання крокодилів на фермах по всьому світу. Згідно з їхніми даними, рептилії живуть в темних ангарах або бетонних колодязях, і вбивають їх ще молодими, а тому "життя їх так само кошмарна, як їх смерть".

"Я знаю про кровожерливих практиках, які застосовуються для забою крокодилів при створенні сумок Hermès, що носять моє ім'я. Я входжу в число тих, хто підписав петицію" Милосердя для тварин ", і прошу будинок Hermès змінити назву сумкам Birkin Croco, поки для їх виробництва не застосовуватимуться технології, які відповідають міжнародним нормам ", - написала британська актриса і співачка в своєму зверненні.

Я входжу в число тих, хто підписав петицію Милосердя для тварин , і прошу будинок Hermès змінити назву сумкам Birkin Croco, поки для їх виробництва не застосовуватимуться технології, які відповідають міжнародним нормам , - написала британська актриса і співачка в своєму зверненні

Представники компанії Hermès відразу ж відреагували на прохання Біркін: "Ми поважаємо і поділяємо емоції Джейн і були так само шоковані недавно опублікованими картинами. Hermès не використовує шкіри тварин з зазначених у звіті ферм для виробництва сумок Birkin - на своїх партнерів ми покладаємо найвищі стандарти етичного поводження з тваринами. Більше 10 років ми щомісяця відвідували своїх постачальників і контролювали їх відповідно до міжнародних стандартів ветеринарних організацій, федеральної американської організації Fish and Wildlife і ООН ".

Дивіться також: Hermès спростять легендарну Birkin Bag.