Як підібрати краватку до сорочки

Краватка - важливий аксесуар, що надає образу виразність і шарм Краватка - важливий аксесуар, що надає образу виразність і шарм. Найчастіше цей атрибут чоловічого гардероба комбінують з сорочкою і костюмом. Правильна комбінація дозволить підкреслити бездоганний смак і елегантність образу.

Правила вибору

З білою сорочкою можна носити будь-яка краватка. Однак варто враховувати, що влітку краще віддати перевагу світлим тонам, а в зимовий період - темним. За сучасними модним тенденціям ширина краватки не повинна перевищувати 8 см. Також краватку необхідно купувати після покупки костюма і сорочки.

Щоб цей стильний атрибут привертав увагу, можна вибрати модель, що контрастує за кольором з відтінком сорочки або костюма. Що стосується фактури вироби, то вона повинна відповідати костюму, бути його продовженням. Так, з піджаком з костюмної тканини гармонійно поєднується краватку з простою фактурою. Для більш рельєфною тканини костюма підходить аксесуар з щільного матеріалу.

Вибір за кольором

Основним критерієм вибору є правильне співвідношення колірної гами Основним критерієм вибору є правильне співвідношення колірної гами. Найбільш простим варіантом вважається комбінація краватки з білою сорочкою. В цьому випадку можна віддати перевагу будь-якого вподобаного виробу, включаючи трикотажні модифікації.

Для кольорової сорочки краще підібрати аксесуар більш складної кольорової палітри. Колір краватки при цьому повинен обов'язково бути темніше сорочки. Костюм і темна краватка в союзі з більш світлою сорочкою - гарантія гармонійного і стильного образу.

Крім цього, колір аксесуара повинен відповідати навколишньому оточенню. Для щоденного використання можна підібрати краватку темно-синього або коричневого кольору. На урочистому вечорі і в колі сім'ї ідеально виглядатиме атрибут бордового кольору. Для світського рауту вдалим стане вибір блакитного краватки з чорним костюмом.

кольоротип

Оскільки краватка - ефектна частина чоловічого образу, необхідно грамотно підібрати модель, яка підходить під колірний тип. Інакше особа буде виглядати дуже блідим або, навпаки, червоним. Краватка повинна підкреслювати достоїнства і приховувати окремі недоліки, такі як зморшки, мішки під очима. Від блідо-зеленої і світло-жовтого забарвлення краватки потрібно відмовитися, тому що вони надають особі хворобливий вигляд.

поєднання принтів

Для створення стильного образу слід дотримуватися контрастною комбінації тонів і комплементарної сукупності кольорової палітри Для створення стильного образу слід дотримуватися контрастною комбінації тонів і комплементарної сукупності кольорової палітри. Крім об'єднання різноманітних відтінків, існують цікаві варіанти, що поєднують в собі красиві принти та малюнки. Так, однотонна сорочка вдало виглядає разом з аксесуаром строкатого забарвлення. Для костюма яскравого кольору бажано підібрати однотонний атрибут.

Правильно обраний аксесуар допоможе виглядати стильно і солідно. При бажанні можна створити екстравагантний образ за допомогою незвичайних поєднань. Краваток повинно бути багато, щоб в кожній конкретній ситуації, чоловік міг справити враження на оточуючих.

cvet-psy.ru

Поділитися "Як підібрати краватку до сорочки"