Apple iPhone 8 знецінився на 100 доларів

iPhone 8 впав у ціні.

Фото: WIred

Після виходу в продаж "бюджетного" iPhone XR, Apple змінила цінники на застарілий модельний ряд смартфонів. Так уцінку піддалася модель iPhone 8 і iPhone 8 Plus - ціна на ці моделі впала на 100 доларів.

Однак варто зауважити, що Apple виставила на продаж моделі Refubrished ( "відновлені"), які були раніше пошкоджені, але відремонтовані. За відновлений iPhone 8 на 64 ГБ Apple просить 499 доларів, а більший 8 Plus - за 599 доларів. Тобто економія в обох випадках становить 100 доларів. Моделей з іншим обсягом пам'яті за такою низькою ціною не передбачено.

Ціна iPhone 8 Refubrished

Фото: Apple

Партія уцінених iPhone 8 Plus була розкуплена за два дні і більше недоступна, а модель iPhone 8 все ще доступна для придбання.

У разі придбання офіційного відновленого апарату в повній комплектації, на який поширюється стандартна річна гарантія, клієнт також отримує право купити розширену гарантію Apple Care +, котра розширює дію підтримки.

Однак новим власникам слід бути обережними, адже нове оновлення iOS 12.1 гальмує роботу iPhone 8 і iPhone X . Нагадаємо також, що незважаючи на своє технологічне досконалість, Apple iPhone XS тримає заряд гірше iPhone X .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Mashable