Центробанк ввів відстрочку для електронного ОСАГО

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: depositphotos   Центробанк ввів відстрочку для електронного ОСАГО

Фото: depositphotos

Центробанк ввів відстрочку для електронного ОСАГО.

Тепер поліс почне діяти тільки через три дні після оформлення. Таким чином Банк Росії закрив лазівку для любителів їздити без поліса, а потім купити страховку відразу після аварії. Зараз зробити так уже не вийде. Про це агентству ТАСС розповів глава Російського союзу автостраховиків Ігор Юргенс.

Нововведення набирає чинності 3 вересня. Як розповів в ефірі " Москва FM "Заступник гендиректора страхового товариства" РЕСО - Гарантія "Ігор Іванов, випадки, коли ОСАГО оформлялося одночасно в день при ДТП, зараз відбуваються регулярно.

Система електронного ОСАГО була введена на початку 2017 року. За основними параметрами така страховка нічим не відрізняється від паперового поліса. Віддалене оформлення страховки дозволяє заощадити не тільки час, а й гроші, зазначив Іванов.

Введено також нові вимоги і для особистого кабінету на сайті страхової компанії. Ключ простий електронного підпису повинен тепер складатиметься тільки з латинських букв і цифр. Це дозволить уникнути ситуації, коли автовласник не може зареєструватися в особистому кабінеті на сайті страховика через те, що в ключі використовуються схожі по написанню російські та латинські літери.

Крім того, тепер на один номер телефону може бути зареєстрований тільки один особистий кабінет страхувальника.

Поділитися в соціальних мережах: