iPhone X з офіційною гарантією різко подешевшав в Росії

Відмінне зниження ціни.

Новітній смартфон Apple iPhone X поступово дешевшає. Поки сама Apple продає свій флагман за первісною ціною від 79 990 рублів, рітейлери, намагаючись конкурувати один з одним, знижують вартість смартфона. З сьогоднішнього дня придбати «білий» iPhone X з об'ємом пам'яті 64 ГБ стало можливо за 70 тис. Руб.

Значною знижкою на iPhone X з офіційною російською гарантією порадував інтернет-магазин Tmall. Починаючи з 9 березня магазин продає 64-гігабайтний iPhone X за ціною 70 391 рубль . Відправка смартфона виконується з Росії, завдяки чому доставка пристрою займає від 2 до 5 днів в залежності від регіону.

Відзначимо, що це дійсно найнижча ціна на iPhone X з 64 ГБ пам'яті з повноцінною російської гарантією. Авторизовані рітейлери Apple в Росії продають дану модель за ціною 76 990 рублів, майже на 7 тис. Руб. дорожче. На це вказує аналіз цін російського ринку, проведений за допомогою сервісу «Яндекс.Маркет».

Раніше аналітики заявляли, що Apple має намір офіційно знизити ціну на iPhone X протягом року. Повідомляється, що компанію не влаштовує рівень продажів смартфона. Рішенням проблеми керівництво бачить зниження вартості свого флагмана, причому відразу на $ 100. Втім, дана інформація поки не підтверджувалася ні представниками Apple, ні провідними експертами в області мобільних технологій.

Інші корисні статті:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , Telegram і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті iPhone X з офіційною гарантією різко подешевшав в Росії