МДФ або ДСП - що краще, меблі з ЛДСП або МДФ?

  1. МДФ
  2. ДСП
  3. МДФ або ДСП. Що вибрати, коли йдемо замовляти меблі?
  4. МДФ або ДСП. Що краще для кухні?
  5. МДФ або ДСП. Що краще для дітей?

МДФ і ДСП сперечаються між собою вже дуже давно. Тут неможливо однозначно сказати, з чого краще замовити шафу і вказати на переможця і переможеного. Адже все залежить від кожного конкретного випадку: цілі (що хочете придбати?), Призначення (в яке приміщення і хто буде користуватися?), Бюджету (ума, яку ви заклали в свою особисту кошторис з позначкою «на меблі»?) І, звичайно ж, побажань за зовнішнім виглядом (як має виглядати майбутній виріб?).

Обидва матеріали давно і успішно використовуються в будівництві і обробці приміщень. Нас з вами цікавить їх хід по меблевому ринку.

Mr.Doors використовує в своїх колекціях і МДФ, і ДСП, даючи можливість вам самим вирішити, який з матеріалів вибрати. Але можна ж і не вибирати! Вони прекрасно комбінуються і поєднуються один з одним. Про їх відмінності поговоримо далі.

Про їх відмінності поговоримо далі

МДФ

МДФ - Medium Density Fibreboard. Це російська версія англійського терміна. Транслітерація звучить як «деревоволокнистих плит середньої щільності». Виробництво МДФ побудовано в такий спосіб: мелкодисперсная деревна стружка (технологічна тріска) пресується під дією високого тиску і температури. В якості сполучного компонента використовуються тільки натуральні речовини: лінгін (деревна смола) або парафін.

Вже з опису процесу виробництва стає зрозуміло, що головна перевага МДФ саме екологічність. І це дійсно так! В процесі експлуатації МДФ не виділяє зовсім ніяких шкідливих для людини і тварин домішок. Це міцний меблевий деревний матеріал, що володіє, в той же час, високою щільністю. Завдяки цьому плита надійно тримає кріпильну фурнітуру і отвори не кришаться. МДФ легкий в обробці. З нього можна виготовляти гнуті фасади і виконувати фігурну фрезерування (фільонка), чим може похвалитися далеко не кожен матеріал.

МДФ має приголомшливо величезна кількість варіантів обробки плівки ПВХ будь-яких забарвлень і текстур, високоглянсові плівки і емалі, обробка шпоном і масивом натурального дерева. Повірте, це дуже багато! Навіть найвибагливіший покупець знайде те, що шукає.

МДФ програє ДСП в вартості, і програє серйозно. Це можна назвати його єдиним серйозним мінусом. Але це повністю виправдано, оскільки МДФ прослужить вам набагато довше і буде виглядати так, немов його купили тільки що.

ДСП

ДСП - деревно-стружкові плити, сировиною для якої служать деревна тирса, стружки, пил. В якості сполучного компонента у випадку з ДСП виступає формальдегідні смоли. ДСП широко використовується в меблів і показує себе з хороших сторін. Звичайно ж, якщо він відповідає високим стандартам якості.

Хочемо звернути вашу увагу на крайку. ДСП безпечний тільки в одному випадку: якщо він якісно і бесшовно заламінована (покритий плівкою)! Тільки за цієї умови ви можете спати спокійно, не побоюючись за своє здоров'я і здоров'я своїх близьких.

Mr.Doors не може дозволити собі використовувати небезпечні для здоров'я матеріали, тому в нашому асортименті є тільки високоякісне ДСП класу Е1. Це стандарт, при якому виділення формальдегіду мають найнижчий показник. ДСП класу Е1 рекомендують до використання у виробництві меблів для дитячих установ.

ДСП, як правило, має обробку ламінатом. Кольорів і текстур теж досить багато. Головна конкурентна перевага ДСП як матеріалу - його вартість. При цьому вид він має більш ніж презентабельний.

При цьому вид він має більш ніж презентабельний

МДФ або ДСП. Що вибрати, коли йдемо замовляти меблі?

Звичайно ж, потрібно порівнювати свої бажання зі своїми можливостями. Тут не може бути однозначної ради. До походу в салон потрібно грунтовно підготуватися: зробіть хоча б приблизний вимір приміщення; визначитеся з кількістю позицій, які ви плануєте придбати; погортайте в інтернеті картинки готових інтер'єрів (їх зараз велика кількість); позначте суму, в яку плануєте вкластися і приходьте в найближчий салон меблів Mr.Doors у зручний для вас час.

Наші досвідчені фахівці із задоволенням покажуть вам всі матеріали і комплектуючі, які ми використовуємо для створення меблів і розкажуть про останні новинки світової меблевої моди. Ви зможете все помацати, повідкривати / позакривати, стати учасником проектування свого майбутнього маленького затишного маленького світу.

Ви зможете все помацати, повідкривати / позакривати, стати учасником проектування свого майбутнього маленького затишного маленького світу

МДФ або ДСП. Що краще для кухні?

Кухня, без всяких сумнівів, найважливіше з приміщень в будинку. На ній відбуваються найбільш значущі події нашого життя. При всьому при цьому, для меблів це не найкраще місце. Посудіть самі: вода, висока температура, жирна пил, гарячий пар і чистячі засоби - достатньо агресивне середовище проживання.

каркас кухонних меблів , Як правило, виготовляють з ДСП. Це обумовлено тим, що весь удар приймають на себе фасади. Їм-то і дістається все вищеперелічене.

Якщо ви за довговічність, то для кухні, безумовно, потрібно вибрати МДФ. Він має високу вологостійкість, вогнетривкий і його легко мити. Вам буде запропонований багатий вибір кольорів і обробок, однак, коштувати він буде дорожче.

Якщо ж ви обмежені в засобах, то вибирайте ДСП. При акуратному використанні і ретельному догляді він також послужить вам вірою і правдою. Не забувайте звертати увагу на крайку і довідуватися про те, до якого класу ДСП належить.

МДФ або ДСП. Що краще для дітей?

При виборі дитячої нас, звичайно ж, хвилює безпека і екологічність майбутніх меблів. Безумовно, багато що залежить від характеру дитини і від того, на який період ви купуєте меблі. Надовго або, наприклад, до того моменту, як дитина відправиться гризти граніт науки.

Якщо у вас підростає хуліганський хлопчисько, який проводить експерименти на всьому, куди падає погляд, то ваш варіант - МДФ. А якщо у вас зростає ніжна і акуратна відмінниця, то ви цілком можете зробити вибір на користь ДСП.

А якщо у вас зростає ніжна і акуратна відмінниця, то ви цілком можете зробити вибір на користь ДСП

Відвідайте будь-який з наших салонів меблів Mr.Doors разом з дітьми! Гарантуємо, що ви відчуєте масу позитивних емоцій і отримаєте відповідь на кожен своє питання! Вас приємно порадують професіоналізмом, готовністю допомогти, індивідуальним підходом і висококласним сервісом.

Автор: Наталя Павлова


Що вибрати, коли йдемо замовляти меблі?
Що краще для кухні?
Що краще для дітей?
О хочете придбати?
В яке приміщення і хто буде користуватися?
?ума, яку ви заклали в свою особисту кошторис з позначкою «на меблі»?
К має виглядати майбутній виріб?
Що вибрати, коли йдемо замовляти меблі?
Що краще для кухні?
Що краще для дітей?