Термін експлуатації протипожежних дверей

  1. Двері від «СТРОЙСТАЛЬІНВЕСТ» з довгим терміном експлуатації

Вибір протипожежних дверей - справа, до якого потрібно поставитися з усією серйозністю Вибір протипожежних дверей - справа, до якого потрібно поставитися з усією серйозністю. Саме від вогнестійких дверей багато в чому залежить пожежна безпека будівель і споруд. Значення має все: конструкція дверей, комплектація вироби необхідною фурнітурою, відповідність виробу вимогам законодавства, межа вогнестійкості, підтверджений в ході випробування, і т.д. І, звичайно, при виборі цього типу металоконструкцій потрібно звертати увагу на термін служби двері. Його кожен виробник встановлює самостійно і вказує в паспорті виробу.

вогнестійкі двері - предмети тривалого користування, зазвичай термін їх служби складає 10 або 15 років. Протягом цього часу продавець відповідає за суттєві недоліки товару, якщо вони були виявлені в ході експлуатації.

Крім того, є таке поняття, як гарантія. Гарантійний термін коротше терміну служби. Протягом терміну дії гарантії виробник відповідає за всі недоліки товару (в той час до закінчення терміну служби - тільки за суттєві).

Термін експлуатації дверей і гарантії «СТРОЙСТАЛЬІНВЕСТ»

Компанія «СТРОЙСТАЛЬІНВЕСТ» дає гарантію на вогнетривкі двері власного виробництва 3 роки. Гарантія на замки і фурнітуру становить від одного місяця, на полімерно-порошкове напилення - один рік, на ґрунтову фарбу - один місяць. Згідно із законом протягом терміну гарантії споживач має право при виявленні недоліків замінити товар, зменшити його ціну, отримавши різницю, або отримати послугу безоплатного ремонту.

У разі виявлення недоліків протягом гарантійного терміну ремонт дверей і заміна фурнітури буде безкоштовним. Однак важливо врахувати: це правило діє в тому випадку, тільки якщо двері була встановлена ​​фахівцями компанії виробника.

Двері від «СТРОЙСТАЛЬІНВЕСТ» з довгим терміном експлуатації

Правила експлуатації протипожежних дверей

При використанні конструкції потрібно дотримуватися правил експлуатації При використанні конструкції потрібно дотримуватися правил експлуатації. В першу чергу дбайливо треба ставитися до термоактивній стрічці і протидимного ущільнювача. Намагайтеся не пошкоджувати їх, від їх цілісності залежить безпека людей. У разі пошкодження стрічок або ущільнювача зверніться до фахівців для заміни цих елементів.

Акуратно потрібно звертатися і з доводчиком. Не робіть різких рухів при закритті двері, не закривайте двері примусово, це може пошкодити механізм. Якщо потрібно змастити петлі дверей, зверніться до інструкції або проконсультуйтеся у фахівців компанії-виробника. Ще одне правило: неприпустимо вносити зміни в комплектацію протипожежних дверей, самостійно встановлювати на ній замки, засувки і т.п. Протипожежні двері від виробника необхідно замінити на нові, якщо вони були пошкоджені в ході пожежі.