Яким повинен бути якісний молоко ?!

  1. Орфографічна помилка в тексті:

3 квітня 2015 року, 10:33 Переглядів: 3 квітня 2015 року, 10:33 Переглядів:   Ось уже понад 75 років ТОВ Лубенський молочний завод, торгова марка Гармонія, пропонує своїм споживачам тільки натуральну, корисну, поживну і смачну продукцію

Ось уже понад 75 років ТОВ "Лубенський молочний завод", торгова марка "Гармонія", пропонує своїм споживачам тільки натуральну, корисну, поживну і смачну продукцію. Генеральний директор цього підприємства Володимир Дорош вважає, що за час існування Лубенського молокозаводу найбільше досягнення "Гармонії" - це довіра споживачів до рідного виробнику молочних продуктів в Полтавській області. Йдучи в ногу з часом, компанія планує вийти на загальнонаціональний рівень країни, щоб максимальна кількість людей могла спробувати справжній смак молочної продукції.

Лубенський молокозавод - одне з небагатьох підприємств в Україні, яке ретельно контролює якість продукції на всіх етапах її виробництва. Багато хто вважає, що якість виробництва молочної продукції обмежується тільки сучасними технологіями і використанням натуральної сировини - і це, безумовно, так, але найголовніше в молочній галузі - сировина, а саме його походження. За даними Держкомстатистики, за перші шість місяців 2014 року, всіма господарствами було вироблено 5470 тисяч тонн молока, з яких тільки 25%, а це 1350000 тонн було вироблено фермерськими господарствами, 75% - це сировина від населення.

За даними Держкомстатистики, за перші шість місяців 2014 року, всіма господарствами було вироблено 5470 тисяч тонн молока, з яких тільки 25%, а це 1350000 тонн було вироблено фермерськими господарствами, 75% - це сировина від населення

Кілька років тому керівництвом заводу було прийнято рішення, що ТМ "Гармонія" буде співпрацювати виключно з фермерськими господарствами.

Що це означає для покупця? Всі фермерські господарства мають велику кількість худоби, тому регулярно і ретельно перевіряються ветеринарної та санітарної службами. Якість сировини, що надходить з таких підприємств значно легше контролювати, ніж тварин у дворі у кожного окремого господаря. Мало хто знає, що деякі захворювання худоби передаються з молоком і не зникають, навіть при термічній обробці. Тому високотехнологічне обладнання багатьох підприємств ще не гарантує стовідсоткову безпеку молочної продукції. Співпрацюючи з великими фермерськими господарствами, ТМ "Гармонія" виключає ймовірність потрапляння неякісної сировини від хворих тварин на виробництво готової продукції. ТОВ "Лубенський молочний завод" ретельно підбирає постачальників сировини, тому в обов'язковому порядку перед підписанням контракту на поставку сировини працівники підприємства відвідують фермерське господарство з аудитом. Далі в процесі співпраці щодня кожна партія сировини додатково перевіряється в лабораторії за допомогою високоточних тестів, які здатні виявити в сировину залишки навіть невеликої кількості миючих засобів, антибіотиків і т.п .. Неякісне сировину ні в якому разі не приймається на виробництво! Такий ретельний підхід до якості на ТОВ "Лубенський молочний завод" підтверджений впровадженої системи управління якістю підприємства відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001: 2009 і системою управління безпекою харчових продуктів відповідно до вимоги ДСТУ ISO 2200: 2007 Статус виробника високого рівня ТМ "Гармонія" отримала не тільки завдяки системам якості та безпеки впроваджених на підприємстві, але, в першу чергу, завдяки людям, які кожен день, виготовляючи продукцію, залишають з нею частинку своєї душі!

Вибираєш дешеві молочні продукти, знай!

Можливі засоби зниження ціни на молоко виробниками дешевої продукції:

Використання більш дешевої сировини від населення (неможливо контролювати умови утримання худоби у дворі кожного окремого господаря, тому завжди є загроза потрапляння в сировині кишкових паличок та інших збудників небезпечних хвороб: туберкульозу, черевного тифу, лейкозу та бруцельозу на етапі отримання і забору сировини);

Відсутність витрат на обслуговування обладнання і додатковий контроль сировини на етапі виробництва (шкідливі складові залишаються непоміченими і потрапляють в готовий продукт.)

Економія на молочну сировину та часткове заміщення її рослинними жирами (значно знижує ціну продукту, але загрожує розвитком ожиріння, діабету, зниження імунітету, розвитку атеросклерозу і тромбозу судин)

Показники молочної продукції

ТМ "Гармонія"

Виробники дешевого молока

Сировина від фермерських господарств з підвищеним контролем якості та винятком ймовірності попадання в молоко шкідливих мікроорганізмів

+

-

Постійний контроль якості продукції на всіх етапах виробництва.

+

-

Використання сучасного обладнання, яке дозволяє дбайливо обробляти сировину залишаючи його корисні властивості

+

-

Відсутність рослинних жирів

+

-

Низька приваблива ціна

-

+

Ми знаємо, як знизити ціну, але чи варто через це ризикувати вашим здоров'ям? ТМ "Гармонія" веде відкриту політику виробництва і кожен бажаючий може відвідати екскурсію по заводу, щоб на власні очі побачити, як виробляються якісні та натуральні продукти. Записатися на екскурсію можна за телефоном: (05361) -73-990 Відділ маркетингу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Яким повинен бути якісний молоко ?!". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Що це означає для покупця?