Терміново потрібні гроші - допомога від компанії «Позика-Гарант»

Коли терміново гроші потрібні, не до роздумів про вигоду процентних ставок. Ви поспішаєте в найближчу кредитну організацію і погоджуєтеся на будь-які умови. Тільки до моменту повернення позики приходить усвідомлення того, що вас обдерли, як липку. Але пізно, і якими б божевільними були нарахування, борг потрібно повертати. Може вистачить переплачувати похапцем?

Може вистачить переплачувати похапцем

Подбайте про пошуки кредитора заздалегідь, збережіть номери телефонів і посилання, тоді на момент непередбаченої недостачі в гаманці у вас буде на прикметі вигідний варіант. Не вистачило до зарплати, страховий поліс не покриває витрати на лікування, до моменту чергового платежу за іпотекою ви залишилися без потрібної суми? Давайте шукати вихід разом.

Терміново гроші може надати тільки кредитна організація, банкам зазвичай не до ваших проблем, і розгляд заявки у них розтягується на кілька днів. Чому довго? Перевірки і паперова тяганина, особливо з урахуванням кількості клієнтів, крадуть час. І адже ніхто не гарантує, що заявку на кредит схвалять ...

Кредитні організації, всупереч чуткам, теж не добрі самаритяни, щедро роздають гроші всім бажаючим. Хіба що їх клієнти - ті, кому терміново потрібні гроші. Звідси і оперативність обробки заявок, сервіси віддалених запитів на мікрокредити і спеціальні умови для великих позичальників.

Але мова не про роботу кредиторів, зараз важлива оперативність отримання потрібної суми. І ви зможете її зайняти на будь-який термін, зазвичай до 30 днів, якщо відповідаєте кільком ключовим вимогам:

  • на руках є паспорт, який підтверджує адреса реєстрації, вік, громадянство;
  • є можливість підтвердити джерело доходів: заробітна плата, стипендія, пенсія, бізнес;
  • немає підстав сумніватися у вашій спроможності.

Як бачите, пройти нестрогий відбір клієнтів мікрофінансових кредитних організацій просто. Отримати потрібну суму не складніше:

  1. З'ясуйте відсоток нарахувань, умови.
  2. Запитайте потрібну суму в межах, обмежених кредитором.
  3. Заповніть заявку.
  4. Дочекайтеся її розгляду - зазвичай не більше години.
  5. Отримайте гроші готівкою, на карту, перекладом.

У всіх кредитних організаціях гроші терміново видають на різних умовах , Принцип же зберігається - берете позику, повертаєте з відсотками в термін, зазначений в договорі.

Головне - збережете адресу, телефон, посилання на сайт кредитора з максимально вигідними умовами, інакше в потрібний момент знову доведеться погоджуватися на першу-ліпшу пропозицію.

Головне - збережете адресу, телефон, посилання на сайт кредитора з максимально вигідними умовами, інакше в потрібний момент знову доведеться погоджуватися на першу-ліпшу пропозицію

Може вистачить переплачувати похапцем?
Не вистачило до зарплати, страховий поліс не покриває витрати на лікування, до моменту чергового платежу за іпотекою ви залишилися без потрібної суми?
Чому довго?