Гель-лак каучуковий топ

  1. Чим відрізняється звичайний топ від каучукового?
  2. Як правильно наносити?

Продовжити термін носіння будь-якого манікюру допомагає топ. Його нанесення є невід'ємним завершальним етапом процедури. Він захищає нігті від пошкоджень і не допускає появи тріщин і відколів. Каучуковий топ в цьому плані має більш високі показники.

Чим відрізняється звичайний топ від каучукового?

Ці два продукти мають принципові відмінності, знайти які можна відразу після початку використання і надалі.

Переваги каучукового топа:

  1. Він має більш щільну текстуру, тому легко наноситься і не стікає на межі нігтя.
  2. За пластині розтікається рівномірно, приховуючи всі огріхи і недоліки.
  3. Чи не жовтіє і не темніє з часом.
  4. Надає квітам яскравість і соковитість.
  5. Час носіння такого топа набагато довше, ніж класичного. Він не схильний до механічних пошкоджень, не сколюється і довгий час зберігає первинний зовнішній вигляд манікюру.
  6. Продукт є гіпоалергенним і не має неприємного запаху.
  7. Надає нігтям гарний глянсовий блиск, доглянутий і акуратний вигляд.

Таким продуктом буде набагато зручніше користуватися новачкам, ще «не набили руку». Але і багато майстрів зі стажем вважають за краще саме каучук.

Як правильно наносити?

Існують деякі особливості використання каучукового топа. Якщо їх знати, манікюр буде виходити якісним і професійним. Наноситься топ на висушений шар гель-лаку , Потім сушиться 30-120 секунд залежно від рекомендацій виробника.

Досвідчені майстри, що працюють з каучуковим топом, радять починати наносити засіб від середини нігтя, потім розподіляючи його по краях, не зачіпаючи кутикулу і нігтьові валики. Перед застосуванням баночку з топом бажано погріти, потерши між долонями або поставивши в теплу воду.

Пензлик слід тримати паралельно нігтьової пластини і не натискати на неї. Досить акуратного дотику, щоб топ покрив гель лак рівномірним шаром. Фініш не повинен бути товстим, тому надлишки слід видаляти з пензлика.

На закінчення рекомендується обробити ніготь сушінням або маслом для кутикули, так фініш довше збереже свої властивості, навіть якщо він неякісно висох. З каучуковим топовим покриттям ваші нігтики знайдуть міцність і блиск.

Читайте також:

Чим відрізняється звичайний топ від каучукового?
Як правильно наносити?
Чим відрізняється звичайний топ від каучукового?
Як правильно наносити?