Від «Наталі Турс» відвернулися турагенти

Франчайзингові агентства хочуть дистанціюватися від проблемного туроператора і переходять до інших брендам. Головна причина - невиплата компенсацій за анульовані тури Франчайзингові агентства хочуть дистанціюватися від проблемного туроператора і переходять до інших брендам

Фото: Сергій Савостьянов / ТАСС

Від «Наталі Турс» йдуть турагенти. За даними АТОР , Франчайзингові агентства переходять до таких брендам, як Pegas, Coral Travel, TUI. Вони хочуть дистанціюватися від проблемного туроператора. Як розповів Business FM гендиректор холдингу «ВІП-Сервіс», член АТОР Дмитро Горін, головна причина - невиплата компенсацій за анульовані тури.

Які наслідки чекають «Наталі Турс» в зв'язку з відходом турагентів?

4 липня президент «Наталі Турс» Володимир Воробйов заявив, що компанія припиняє продаж нових турів і анулює всі заявки до 1 жовтня. Москвичка Леся відпочивала в Туреччині з трьома дітьми. Їй довелося заплатити свої гроші, щоб її не виселили з готелю. Тепер вона не може отримати компенсацію з «Наталі Турс».

«Наталі Турс» продала близько 10 тисяч турів з вильотом до 1 жовтня майже на 958 млн рублів. Загальна сума фінансових гарантій туроператора становить 150,5 млн руб. Як раніше заявляла прес-секретар Російського союзу туріндустрії Ірина Тюріна, цього не вистачить на виплати всім постраждалим.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Які наслідки чекають «Наталі Турс» в зв'язку з відходом турагентів?
Ru в ваші джерела новин?