Гіпсові декоративні елементи

  1. Декоративні елементи з гіпсу
  2. Колони з гіпсу
  3. Складові частини колони:

Сьогоднішній ринок надає різний вибір декоративних ліпних елементів, які дозволяють оформити ексклюзивний інтер'єр

Сьогоднішній ринок надає різний вибір декоративних ліпних елементів, які дозволяють оформити ексклюзивний інтер'єр. Подібні складові інтер'єру мають доступну вартість завдяки невисокій ціні матеріалів. Також, ліпні елементи не завжди вимагають виключно ручної роботи. Гіпсові колони, які виконані досвідченими фахівцями, відрізняються оригінальним дизайном, витонченістю і красою.

Декоративні елементи з гіпсу

Гіпсові елементи не тільки здатні прикрасити інтер'єр кімнат, але і надати йому гармонію і закінчений вигляд. Вони можуть застосовуватися як при оздобленні фасадів, будучи доповнюють деталями, так і бути самостійними компонентами інтер'єру. Техніка виробництва гіпсових виробів проводиться методом відливання складу в формах або протяжкою в шаблоні. Всі деталі виготовляються з застосуванням різноманітних наповнювачів, смоли або пігментів, що дозволяє виготовляти різні вироби, які підходять за вимогами і колірній гамі до будь-якого стилю інтер'єру. Для зміцнення тонких складових проводиться їх армування скловолокном або арматурою з металу. Таким чином, на підсумкову вартість виробу впливають всі етапи її виробництва - чим більше дій проводиться і чим більше часу займає робота, тим вище ціна готового виробу.

Колони з гіпсу

Такі колони надають інтер'єру неперевершену грацію і монументальність, які привертають увагу багатьох людей. Колони виготовляються в різних видах:

  • із застосуванням малюнків або без них;
  • з гладкою поверхнею або застосуванням рельєфних структур;
  • мають розширення або звуження з однієї зі сторін або без нього.

Діаметр колон варіює і становить від 7,5 до 35 см, що дозволяє застосовувати їх в приміщеннях з різною площею. Колони можуть застосовуватися як декоративні елементи, так і для маскування різних технічних складових приміщення, наприклад, труб.

Складові частини колони:

  • стовбур - основна складова;
  • база - низ колони, на якій вона встановлюється;
  • капітель - верх колони, покритий декоративними елементами.

Класична колона представлена ​​стовбуром, який прикрашений відповідними декоративними елементами. Вона може бути самостійним елементом інтер'єру або входити в загальну композицію. Найбільш поширене розташування - це отвори арок, сходові марші і камінні зони. За допомогою окремої колони можна відокремити різні зони інтер'єру і провести розмежування простору. дізнатись детальніше можна на сайті компанії «Олімп-Декор».