Картини з гіпсу «Підводний світ»

Самаріна Марина
Картини з гіпсу «Підводний світ»

Діти дошкільного віку дуже активні і допитливі - це справжні дослідники. Вони проявляють великий інтерес до підводного світу і всьому, що його населяє. Тому ми з дітьми вирішили втілити наші мрії і фантазії про морях і океанах в колективній роботі "Підводний світ". Для цієї картини крім виробів з гіпсу: різноманітних яскравих коралових рибок, черепашок, ковзанів, зірок, черепашок, ми використовували тісто. З тіста ми зліпили водорості, рослини, корали, камінчики. І все це оформили в рамки. Заняття дуже цікаві і корисні дітям, так як сприяють розвитку моторики, уяви, просторового мислення та почуття композиції. Пропоную і Вам зануритися в таємниці підводного світу.

Пропоную і Вам зануритися в таємниці підводного світу

А в ці маленькі будиночки-акваріуми кожна дитина поселив свою улюблену рибку.

Публікації по темі:Публікації по темі:

Дидактичний посібник «Підводний світ»   Дитинство-унікальний період в житті людини, в процесі якого формується здоров'я і здійснюється розвиток особистості Дидактичний посібник «Підводний світ» Дитинство-унікальний період в житті людини, в процесі якого формується здоров'я і здійснюється розвиток особистості. Щоб познайомитися.

Фотозвіт «Як ми вивчали підводний світ»   Підводний світ, величезний, таємничий і багатий, хвилює і приваблює дітей Фотозвіт «Як ми вивчали підводний світ» Підводний світ, величезний, таємничий і багатий, хвилює і приваблює дітей. Вивчення цієї лексичної теми ми почали з того, що наповнили.

Карандашница з гіпсу своїми руками «Сонечко»   Цю саморобку (своїми руками) я робила зі своїми дітьми вдома Карандашница з гіпсу своїми руками «Сонечко» Цю саморобку (своїми руками) я робила зі своїми дітьми вдома. Для форми я використовувала абажур від дитячого каганця (пластмаса).

Макет «Підводний світ»   Макет Підводний світ Мета: Дати уявлення дітям про морських жителів, про їх спосіб життя Завдання: Ознайомити дітей з підводним світом Макет «Підводний світ» Макет "Підводний світ" Мета: Дати уявлення дітям про морських жителів, про їх спосіб життя Завдання: Ознайомити дітей з підводним світом.

Макет «Підводний світ»   Відповідно до ФГОС ДО розвиваюча предметно - просторове середовище повинна бути насиченою, трансформованою, поліфункціональної, варіативної , Макет «Підводний світ» Відповідно до ФГОС ДО розвиваюча предметно - просторове середовище повинна бути насиченою, трансформованою, поліфункціональної, варіативної ,.

Підводний світ Підводний світ. Фотозвіт з музею Нещодавно я побувала в Новосибірському зоопарку. Зоопарк є одним з найбільших в Росії. Розташований він в лісовому парку. У ньому знаходяться.

Проект «Підводний світ» Автор: Афанасенко Анна Миколаївна, Вихователь МБДОУ дитячого садка №7 "Родничок" с. Тасеево Творчо-інформаційний проект «Підводний світ».

Проект «Дивовижний підводний світ»   Назва проекту «Підводний світ» Керівник проекту (автор) Вихователь - Волгіна Вікторія Миколаївна Склад і вік проектної групи Проект «Дивовижний підводний світ» Назва проекту «Підводний світ» Керівник проекту (автор) Вихователь - Волгіна Вікторія Миколаївна Склад і вік проектної групи.

Малювання «Підводний світ»   Пропоную вашій увазі творчі роботи дітей 5-ти років на тему: Риби Малювання «Підводний світ» Пропоную вашій увазі творчі роботи дітей 5-ти років на тему: "Риби". У даній роботі ми намалювали підводний світ. Попередньо.

Заняття по З на тему «Підводний світ» Конспект заняття з образотворчого мистецтва Тема: Підводний світ. Група: старша (5 - 6 років). Методи і прийоми: Використання ІКТ (слайди.