У Києві з'явився перший прокат сінглспідов

  1. Крути педалі: Все про міських велосипедах
  2. Андрій Тимчишин-Валевський, співвласник магазину ShoeShoe: «В інших точках прокату стоять велосипеди,...

На Гончара, 25, у взуттєвому магазині ShoeShoe , Відкрилася перша точка прокату сінглспідов (від англ. Single speed), міських велосипедів з єдиною передачею на зразок старої моделі «Україна», які при перестановці заднього колеса перетворюються в фікси (від англ. Fixed gear - фіксована шестерня), велосипеди без вільного ходу. Такі велосипеди непрактичні для їзди по горбистому Києву, але їх головне достоїнство - неабиякий зовнішній вигляд.

Ідея створення велопроката народилася цього літа на конкурсі від Pepsi, де розігрувалися 20 тис. Гривень ($ 2 500) стартового капіталу на реалізацію ідеї, здатної «освіжити місто». Засновники точки поки не вирішили, скільки буде коштувати взяти велосипед в оренду, але оскільки їм не доведеться відбивати вкладення, ціна повинна бути не вище середньоринкових 100 грн / добу.

Поки в ShoeShoe тільки чотири велосипеди, але до весни парк обіцяють доповнити кастом-байками (саморобними велосипедами), жіночими моделями, Круізер і чоперами. Засновники нового велопроката розраховують не стільки на туристів, для яких в першу чергу важливий комфорт пересування, скільки на поціновувачів естетики міських велосипедів.

На Гончара, 25, у взуттєвому магазині   ShoeShoe   , Відкрилася перша точка прокату сінглспідов (від англ Крути педалі: Все про міських велосипедах

Андрій Тимчишин-Валевський, співвласник магазину ShoeShoe: «В інших точках прокату стоять велосипеди, які максимально зручні для міста, тобто гірські або гібриди з великою кількістю передач. А у нас, навпаки, більш молодіжний і брутальний варіант в тому плані, що в гору потрібно щосили вкручувати педалі, але сам великий виглядає набагато красивіше, ніж MTB-байк ».

А у нас, навпаки, більш молодіжний і брутальний варіант в тому плані, що в гору потрібно щосили вкручувати педалі, але сам великий виглядає набагато красивіше, ніж MTB-байк »

Фото: Даша Майорова