Пластика для ліплення

Ах, як же в дитинстві хотілося довше зберегти вдало виліплених з пластиліну звіряток! Але з часом примхливих матеріал підсихав і на ньому з'являлися некрасиві скоринки, плями геть прилип пилу і сліди від пальців і нігтів ... Тепер у вас є всі шанси зліпити фігурку або квіточку, яка не втратить виду протягом довгих років!

Пластика для ліплення - матеріал з приголомшливими властивостями. Спеціальні речовини в його складі забезпечують м'якість і пластичність, при нагріванні ж вони випаровуються, залишаючи фігурку нерухомої назавжди. Залежно від виду матеріалу, фірми-виробника і способів сушіння, поверхня фігурки може залишатися матовою або знайти глянець. Цим і хороша полімерна глина, купити яку ви можете у нас - поєднання різних марок і квітів дозволить отримати приголомшливі ефекти і текстури.

На зорі 20 століття знайшли величезну популярність керамічні ляльки ручної роботи. Але тільки досвідченим майстрам вдавалося створювати реалістичні персонажі з красивими рисами обличчя, іншим же доводилося томно зітхати і збирати величезні суми для покупки шедеврів ручної роботи. Фіфі Ребиндер вирішила виправити цю несправедливість і в ході незліченних маніпуляцій і дослідів вивела унікальну формулу пластичної маси, твердіє при температурі, яку може забезпечити будь-яка духовка.

Фіфі Ребиндер вирішила виправити цю несправедливість і в ході незліченних маніпуляцій і дослідів вивела унікальну формулу пластичної маси, твердіє при температурі, яку може забезпечити будь-яка духовка

Але справжню популярність пластика знайшла лише в той час, коли формула була продана Фаберу. Безбарвна глина в досвідчених руках Faber-Castell засяяла всіма барвами веселки, наповнилася глиттерами і перламутр, розширила різноманіття фактур і отримала назву, що стало прозивним - Fimo. Пізніше подібні формули розробили і в російській компанії « Невська палітра », Завдяки чому ви можете купити пластику для ліплення за бюджетною ціною.

Керамічні ляльки нині істотно потіснилися, поступившись дорогою іншим шедеврам з полімерної глини - квітам і біжутерії. Хвиля захоплення керамічної флористикою захлеснула весь світ, а для більшої реалістичності майстри широко використовують молдавсько, що дозволяють імітувати малюнок листочків і пелюсток. В результаті відрізнити керамічні квіти від справжніх стає все складніше.

Заняття з пластикою корисні і для дітей. М'який і нетоксичний матеріал на відміну від пластиліну, не липне до рук, має більшу еластичність і дозволяє малюкам створювати унікальні подарунки для бабусь і мам. Брелоки, скульптурки, магніти на холодильник - чого тільки не придумають початківці творці!

Полімерна глина - простий матеріал для створення приголомшливих речей, які збережуться і довго будуть радувати своєю красою.