IT News: Volkswagen інвестує $ 4 млрд у створення цифрових продуктів

  1. Анна Шулінь

IT News Новини ринку Новини ІТ Анна Шулінь

| 26.08.2018

Як повідомляє агентство Reuters з Франкфурта , Компанія Volkswagen до 2025 року планує інвестувати 3,5 млрд євро ($ 4 млрд) в створення цифрових продуктів, в тому числі в розробку хмарної автомобільної платформи.

Крім цього, Volkswagen працює над новою операційною системою, яка буде називатися «vw.OS». Цей продукт буде встановлюватися на електромобілі марки VW починаючи з 2020 року. Такі електромобілі матимуть абсолютно нову архітектуру електроніки, створену для підтримки функцій автономного водіння.

В даний час в автомобілі встановлено близько 70 різних датчиків, які працюють в межах кожного автомобіля незалежно. В майбутньому ж все сенсори будуть працювати спільно, об'єднані новою операційною системою. Так, як тільки бортова камера виявить придатний для паркування місце, інформація від датчиків парковки буде негайно передана на рульове керування, гальмівної і навігаційній системі, забезпечивши безпечну парковку.

Крім того, компанія VW очікує, що продаж нових цифрових послуг, таких, як послуги по спільному використанню автомобілів, парковці і доставки посилок, дозволить компанії виручити до 2025 року близько 1 млрд євро.

У систему управління автомобілем планується включати і додатки для смартфонів, наприклад "We park". Крім цього передбачається інтеграція з компаніями типу Amazon, з тим, щоб покупку, зроблену онлайн, могли доставити прямо в машину, відкривши ще і закривши без участі власника.

Відзначається, що компанія Volkswagen планує запуск в Берліні в 2019 році сервісу спільного використання автомобілів. Очікується, що сервіс запрацює в 2019 році, буде використовуватися парк з 2 тис електромобілів. Згодом, згідно з планами, проект пошириться на інші країни Європи, а також на деякі міста США і Канади.

Журнал IT News [ Підписка на журнал ], Журнал IT Weekly

про авторів

Анна Шулінь

Закінчила економічний факультет МГУ, після чого багато років пропрацювала в найбільших російських банках: Менатеп, Інкомбанк і МЕНАТЕП СПб. Надалі захопилася економічної аналітикою і закінчила факультет журналістики МГУ за фахом "економічна журналістика і PR". Кілька років пропрацювала редактором програм АТВ. Є автором оповідань, опублікованих в рамках CWS Москва.