Шарнирная головка Festo SGS-M20X1,5 для штока пневмоциліндра

Шарнирная головка Festo SGS-M20X1,5 з шестигранною гайкою, для сферичного поворотного кріплення циліндрів, (зі штоковой боку), по DIN ISO 8139, наприклад, Festo DSBC, DNC. Основні параметри шарнірної головки наведені нижче, докладніше і розміри см. Каталог.

Параметри шарнірної головки Festo SGS-M20X1,5:
Застосування: для штока пневмоциліндра, наприклад, DSBC-80 (100), DNC-80 (100)
Стандарт: DIN 71752, ISO 8140
Різьба для приєднання трубопроводів внутрішня: M20X1,5
Температура навколишнього середовища: -40 ... 150 ° C
Дані про матеріал: гальванізована сталь, PTFE
Вага головки: 0,47 кг

Якщо з якихось причин Вас не влаштував справний товар, який Ви придбали, Ви маєте право на повернення грошових коштів протягом перших 14-ти днів, включаючи день покупки. Невід'ємною умовою для повернення справного товару є відсутність видимих ​​слідів експлуатації, розкриття вироби, а також відсутність зовнішніх пошкоджень, відколів, тріщин, подряпин. При поверненні товару, ви зобов'язані передати товар в оригінальній непошкодженій упаковці і повної комплектації. Натомість Ви отримуєте виплату рівну вартості покупки, або можливість обміняти товар.


Для того, щоб скористатися правом повернення, Вам необхідно: Для того, щоб скористатися правом повернення, Вам необхідно:

  1. Написати заяву ( завантажити ).
  2. У Заяві чітко вкажіть причину повернення.
  3. До Заяви необхідно додати копію товарного і касового чека, гарантійний талон.
  4. При можливості. відсканувати Заява та копії товарного і касового чека і надіслати на електронну адресу: [email protected]

Якщо з якихось причин Ви бажаєте обміняти справний товар, який Ви придбали, Ви маєте право на це в перебігу перших 14-ти днів, включаючи день покупки. Невід'ємною умовою для обміну справного товару є відсутність видимих ​​слідів експлуатації, розкриття вироби, а також відсутність зовнішніх пошкоджень, відколів, тріщин, подряпин. При поверненні товару, ви зобов'язані передати товар в оригінальній непошкодженій упаковці і повної комплектації. Натомість Ви отримуєте можливість обміняти товар на інший, що відповідає Вашим очікуванням ..


Для того, щоб скористатися правом обміну, Вам необхідно: Для того, щоб скористатися правом обміну, Вам необхідно:

  1. Написати заяву ( завантажити ).
  2. У Заяві чітко вкажіть причину обміну, марку і модель товару, на який ви хочете замінити.
  3. До Заяви необхідно додати копію товарного і касового чека, гарантійний талон.