Термостатична арматура та обладнання Heimeier для опалення

 1. Вироби з каталогу продукції Heimeier
 2. Арматура для управління радіаторами опалення
 3. головка термостата
 4. клапан термостатичний
 5. Клапан регулювальний і запірний
 6. Колектор для розведення труб опалення
 7. Вартість і якість продукції бренду Heimeier

Виробник Heimeier з Німеччини - це фірма і бренд, що займають лідируючі позиції на ринку арматури і пристроїв для забезпечення роботи систем опалення в приватних і громадських спорудах. В асортименті виробів бренду можна знайти все, що необхідно для установки в систему опалення на етапі її монтажу, налагодження та подальшого обслуговування. Устаткування і вузли характеризуються високою надійністю, точністю складання і повною відповідністю вимогам російських стандартів.

Вироби з каталогу продукції Heimeier

Серед вузлів і деталей для опалення варто особливо виділити групу виробів, відповідальних за комфортну і надійну роботи всієї системи і забезпечення її безаварійної експлуатації. Це категорії:

 • запірної арматури і автоматики - вузли для ручного та автоматичного перекриття подачі теплоносія на окремі ділянки системи та прилади;
 • клапани heimeier для управління радіаторами, обмеження і регулювання прохідності теплоносія, підтримки стабільної роботи системи;
 • пристрою для балансування подачі і управління тиском;
 • регулювальні ручні і автоматичні термостати і головки, що відповідають за управління окремими радіаторами в системі мікроклімату на основі опалення з циркуляцією теплоносія.

За існуючими нормативами і проектним рекомендацій в контурі циркуляції повинне використовуватися кілька видів вузлів, що дозволяють зробити роботу опалення керованої, передбачуваною, безпечної та економічної. Пристрої поділяються за призначенням і конструкції, деякі з них можуть працювати в автоматичному режимі, частина призначена для ручних операцій. З професійної точки зору все вироби цього бренду - якісне і зручне в роботі обладнання.

Арматура для управління радіаторами опалення

Автоматична і ручне регулювання температури радіаторів можлива за умови установки спеціального обладнання. Це термостати, що складаються з головки і клапана, призначення яких - обмежити або перекрити подачу рідини в прилад при його нагріванні до заданої температури. Після зниження температури головка і клапан повинні знову відкрити вхід в радіатор для його нагрівання.

Використовувати таке обладнання доцільно в зв'язці зі сталевими трубчастими радіаторами і конвекторами, що володіють низькою теплової інерційністю, за рахунок якої відбувається швидке охолодження і нагрівання колонок. При досягненні заданого значення температури в пристрої відбувається розширення робочого тіла - газу або рідини - за рахунок чого шток клапана переміщається і перекриває доступ теплоносія в радіатор. Розташований безпосередньо на вході в прилад датчик реагує на фактичний нагрів колектора.

головка термостата

Термостатична головка heimeier дозволяє задавати значення температури вручну, повертаючи регулятор на позиції від 1 до 5. Це умовна теплова потужність приладу, яку можна дослідним шляхом співвіднести з його нагріванням і визначитися, наскільки повно буде використаний прилад в загальній системі. При необхідності головка і клапан термостат можуть працювати в зв'язці з системою дистанційного керування. Переміщення штока може здійснюватися електричним сервоприводом по команді з віддаленого або переносного пульта. Таким чином в більш складному варіанті можна пов'язати роботу вузла з вимірюванням температури в приміщенні.

Перейти в розділ каталогу: термостатичні головки .

клапан термостатичний

Термостатичний клапан imi heimeier забезпечує реакцію вузла з високою точністю. Цей прилад розрахований на роботу в умовах підвищених значень температури, тиску і вологості, при цьому конструкція корпусу дозволяє максимально знизить звуковий ефект від перемикання. У моменти спрацьовування клапана не лунає характерного для його аналогів клацання. Завдяки точності й безшумної роботи клапан цього типу може використовуватися в житлових приміщеннях, спальнях, в готелях і лікарнях, де особливо важлива можливість управління роботою радіаторами без шуму і постійного контролю.

Перейти в розділ каталогу: термостатичні клапани .

Клапан регулювальний і запірний

Клапан heimeier regutec використовується як вузол ручного управління опаленням з обмеженим доступом. Він встановлюється в місцях, де обмеження або перекриття подачі теплоносія має проводитися тільки персоналом, без можливості випадкового зміни положення. Для цього в вузлі передбачена шестигранна головка під спеціальний ключ, без якого поворот неможливий. При необхідності може використовуватися спеціальна насадка з вбудованим шестигранником і пластиковим корпусом для зручного захоплення рукою.

Перейти в розділ каталогу: запірні клапани

Колектор для розведення труб опалення

Колектор heimeier для систем опалення - вузол розподілу потоків теплоносія для розведення по трубах, що ведуть до окремим групам або приладів. Пристрій дозволяє створити оптимальні умови для поділу рідини з безпечним зміною тиску і можливістю перекривати окремі напрямки на вхід і вихід (обратку) при організації складної системи.

Вартість і якість продукції бренду Heimeier

Каталог heimeier розрахований на широке коло замовників арматури, запірний та керуючого обладнання для систем опалення. У ньому можна знайти всі види клапанів, регуляторів, термостатів і головок, які застосовуються при монтажі та ремонті. Ціна продукції heimeier відповідає її якості та функціональності, вироби бренду заслуговують незмінно високу оцінку серед професіоналів і користувачів.