Міський пейзаж | Красиві картини | Купити картину |

Архітектура (або міський пейзаж) - цей жанр говорить сам за себе Архітектура (або міський пейзаж) - цей жанр говорить сам за себе. Тут Ви зможете подорожувати по різних містах, пройтися їх вулицями і парками, розглянути особливості їх архітектурних пам'яток. Ви потрапите як в сучасні, так і старовинні міста, як в реально існуючі, так і в вигадані і фантазійні. Величні храми, знамениті площі, красиві місця відпочинку, загадкові дворики і прекрасні будівлі; вечірні ліхтарі нічного міста, гучні дощові вулиці, ранкові промені на куполах, сніг на дахах будинків - все це Ви знайдете в нашій галереї картин в розділі "Архітектура".

В нашому інтернет-магазині картин ПоКартінке, ви знайдете і зможете купити картини різних міст світу з їх знаменитими пам'ятками і непомітними, але затишними куточками.

Картини маслом міського пейзажу завжди була відмінним доповненням інтер'єру і чудовим подарунком, що нагадує про улюбленому місті або місці, яке відвідали або хотіли б відвідати. Якщо Ви кудись їдете чи хочете зробити незабутній подарунок дорогому гостеві, - картини міського пейзажу для Вас.