Бюджетний варіант шикарною вітальні: 2 маленьких фокуса

  1. Мікроклімат вітальні камін, кондиціонер, тепла підлога
  2. Меблі для вітальні: диван, м'який куточок, крісла

Інтер'єр кімнат важливий для всіх - і домосідів, і тих, хто проводить вдома мало часу, але насолоджується кожною хвилиною відпочинку. Одна з улюблених зон всіх членів сім'ї - вітальня, де можна з комфортом розташуватися всім разом або прийняти гостей, подивитися фільм, пограти в настільні ігри. Клімат і обстановка в вітальні - ключовий момент для цього типу кімнат. Тому важливо подбати про комфорт заздалегідь, підібравши техніку і меблі відповідно до рекомендацій фахівців.

Мікроклімат вітальні камін, кондиціонер, тепла підлога

Мікроклімат вітальні камін, кондиціонер, тепла підлога

Прохолода влітку і тепло взимку - ось чого ми чекаємо від ідеального місця відпочинку. А коли приходять гості, ми хочемо, щоб усім було добре, щоб дихалося легко, а бесіді не заважали ні протяги, ні інші незручності.

Залежно від площі вітальні, підтримувати її мікроклімат можна різними способами. Так, наприклад, в будинках, де можливий димохід, ідеальним варіантом стане будівництво справжнього каміна. Ставити його потрібно тільки з професіоналами, адже погана тяга може заподіяти чимало клопоту. Зате штучні каміни абсолютно безпечні і при цьому дарують світло і тепло в будь-який час. Монтаж їх нескладний, але при частому використанні можуть істотно зрости витрати на електроенергію.

Тепла підлога хороший в тих віталень, де велика площа покрита керамічною плиткою:

Укладання теплої підлоги - недешеве задоволення і рахунок за електрику теж буде значний. Але, часом, це єдиний вихід для повноцінного обігріву приміщення, де підлога облицьований, а не викладений деревом або ламінатом. Зате кондиціонер у вітальні покриє всі потреби сімейної кімнати - він підігріває повітря взимку і наганяє свіжий і прохолодне повітря в спеку. До установки потрібно визначитися, чи буде зовнішній блок поставляти повітря тільки в вітальню або в інші кімнати теж. Адже в кімнаті, де зазвичай ніхто не спить, раціонально встановити основне обладнання спліт-системи. купити кондиціонер в українській фірмі Кліматична техніка можна з хорошою знижкою і гарантією і таким чином витрати стануть істотно нижче, ніж, скажімо, на теплу підлогу.

Меблі для вітальні: диван, м'який куточок, крісла

Меблі для вітальні: диван, м'який куточок, крісла

Сама назва кімнати передбачає, що всі меблі в ній функціонально призначена для того, щоб зручно розсадити присутніх - членів сім'ї або гостей. Тому посадка грає ключову роль в меблювання зони.

Диван великого розміру - відмінна ідея, але не єдиний варіант, щоб обставити кімнату. Можна вибрати з декількох комбінацій:

  • компактний диван і 2-3 крісла

  • диван на 3 сидячих місця і 1 крісло

  • пара диванів, встановлених навпроти один одного

  • кутовий диван і 1-2 крісла

М'який куточок, він же кутовий диван, дозволяє красиво зайняти кут кімнати і використовувати мінімум простору для розсадження гостей. Надійні крісла з підлокітниками ідеально доповнять вітальню зону. дивани купити можна в українській компанії Lisma в комплекті з кріслами, пуфами або окремо. Головне тут - поєднання фактури тканини і загальний напрямок, заданий при плануванні інтер'єру.

Затишний куточок будинку збирає сім'ю разом і налаштовує всіх на добрий лад в тому випадку, якщо в кімнаті все розташовано гармонійно. Використовуйте наші поради і створіть інтер'єр своєї мрії, де вам буде добре і тепло!