Чорно-білий інтер'єр в стилі лофт | Оформлення просторій кухні-вітальні

завдання

оформити кухню і вітальню в приміщенні з цегляними стінами. Господар квартири, який працює в сфері мистецтва, придбав лофт в центрі міста з метою створити в ньому житлову студію: спальня розмістилася в окремому невеликому приміщенні, а основну площу було вирішено обладнати для прийому гостей і відпочинку. Замовник відразу зазначив, що цегляні стіни повинні залишитися незайманими і будуть використані в якості стильового орієнтира для інтер'єру.

Замовник відразу зазначив, що цегляні стіни повинні залишитися незайманими і будуть використані в якості стильового орієнтира для інтер'єру

Рішення

З огляду на основне побажання господаря лофт щодо стін, дизайнер поклав в приміщенні ламінат зі світлого дерева, який не стане перетягувати на себе увагу. З тією ж метою для меблів були обрані нейтральні кольори - чорний і білий. Для оформлення кухні дизайнер взяв меблі в корпусі з ламінованих плит, J-фасади якої виконані з МДФ в високоглянцевий емалі чорного і білого кольорів, а стільниця - зі штучного каменю серії Quarzelan в декорі «Маррон вулкана».

Для зберігання книг і елементів декору було вирішено використовувати стелажі з колекції DaySystem: відкриті полиці - корпус в декорі «Горіх Каналетто», закриті секції - з фасадами Solid з МДФ в обробці високоглянцевий плівкою «Чорний» з системою розсування Ghost.

Полиці і бар дизайнер обладнав вбудованої світлодіодним підсвічуванням Net. Щоб врівноважити колірне рішення, білий колір помістили і в протилежний від кухні кут студії: як світлих плям в цій частині студії виступають стіл і крісла. Візуальне зонування приміщення виконано за рахунок килима і кухонного острова.

результат

Врівноважений лаконічний інтер'єр у стилі лофт з мінімальною кількістю декоративних «надмірностей». Завдяки великій площі приміщення вдалося облаштувати достатньо місця як на кухні - для зручного приготування їжі, так і для спілкування з гостями або відпочинку на самоті. Господар квартири оцінив те, як дизайнеру вдалося обіграти цегляні стіни приміщення і створити в них гармонійний простір. Особливістю інтер'єру є і можливість доповнювати його елементами декору за бажанням: чорно-біле колірне рішення дозволяє додавати яскраві акценти без шкоди для стилю.