kupilskazal.ru - Як вибрати крісло для вітальні

  1. види крісел
  2. Поради щодо вибору крісел

Прообразом сучасного крісла вважається трон, сидіти на якому дозволялось лише коронованої особи. Стародавні крісла були жорсткими і незручними, хоч і були предметом розкоші. Сьогодні ці меблі - звичний атрибут вітальні, кожен з нас може дозволити собі приємний відпочинок в м'якому і широкому кріслі. Якщо ви вирішили купити собі нові крісла, скористайтеся нашими порадами.

види крісел

Всі крісла можна розділити на офісні, дитячі та вітальні. Офісні та дитячі меблі - окремий предмет розмови, ми зупинимося поки на кріслах для вітальні. Крісла для відпочинку відносяться до розділу «м'які меблі» і продаються в меблевих магазинах, таких, наприклад, як магазин «Шатура» . Готельні крісла поділяють на каркасні і безкаркасні.

Каркасні крісла - це крісла звичної для нас форми, що мають сидіння, підлокітники, спинку і іноді подголовье. Вони розрізняються по конструкції, формі, матеріалу каркаса і наповнювача. Найбільш поширені крісла з ДСП, натурального дерева, лози. Останнім часом дуже популярна меблі з бамбука, люма і ротанга - деякі салони, наприклад магазин «Лазурит» , Торгують, в основному, меблями тільки з цих легких і одночасно міцних матеріалів.

Для оббивки крісел найчастіше використовують такі тканини, як мікрофібра, флок, гобелен, нубук, сатин. «Начинкою» меблів служить синтепон, поролон, повсть або ватин.

Безкаркасні крісла - це так звані крісла-мішки та надувні крісла.

Крісло-мішок (бін-бег) являє собою конструкцію з безлічі пластикових кульок, змішаних з синтетичним пухом і захованих в оббивці з міцної тканини. Таке крісло виглядає як круглий, грушоподібний або прямокутний мішок, але коли ви в нього сідайте, він прогинається під форму вашого тіла. Синтепух - дуже пружний матеріал, який не дає просідати бін-бігу. Крісло-мішок можна купити в звичайному меблевому салоні, наприклад, в магазині «Ангстрем» .

Надувні крісла хороші тим, що їх можна здути і прибрати в шафу, якщо вони вам тимчасово не потрібні.

Крім звичайних крісел, зустрічаються крісла-трансоформери, крісла-качалки, масажні крісла.

Поради щодо вибору крісел

Крісла в вітальню найчастіше купують разом з диваном. Якщо ж ви купуєте крісла окремо, подбайте про те, щоб вони поєднувалися із забарвленням і стилем інший готельних меблів. Тим, у кого в будинку є маленькі діти або домашні тварини, потрібно подбати про обшивці - вона повинна бути міцною, немаркою і легко митися.

Наповнювач крісла обов'язково повинен бути пружним, інакше ви будете провалюватися до статі, сідаючи відпочити. Подбайте, щоб у них були зручні підголовники і підлокітники - в іншому випадку, при довгому сидінні у вас заболят шия і руки.

Купуйте крісла у великих магазинах і меблевих салонах: там зазвичай великий вибір. Віддавайте перевагу фірмам з перевіреною репутацією, наприклад, таким, як магазин «Столпліт».

← Список статей в категорії Вибирай з розумом