Сіті-парк "Град" приймає "РІФ-2017" - 7 октября / Події та новини / Сіті-парк «ГРАД»

У Сіті-парку "Град" проходить головне інтернет-подія року в Воронежі - премія "РИФ Воронеж - 2017". Захід буде цікавим дизайнерам, програмістам, маркетологам, піар-менеджерам, фахівцям SMM, журналістам, працівникам ЗМІ, а також початківцям фахівцям і всім, хто цікавиться сферою інтернет-маркетингу і IT-технологій. На рифі ви зможете прослухати доповіді провідних Діджитал-фахівців російських і зарубіжних компаній, побачити кейси успішних проектів і поспілкуватися з великою кількістю професіоналів своєї справи. Участь у форумі РИФ безкоштовне, але потрібна обов'язкова онлайн-реєстрація .

Інтернет-премія РИФ проводиться в Воронежі з 2009 року, а в цьому році буде особливо багато цікавого. Наприклад, виступ директора по просуванню b2b-продуктів "ВКонтакте" про можливості реклами в соцмережі для малого і середнього бізнесу, доповідь про нативной рекламі директора з розвитку сервісу "Інфія", виступи розробників додатків на iOS і Android. Також планується три лекції на тему використання криптовалюта і окремий блок виступів про стажування та освітніх програмах для молодих фахівців.

Розклад інтернет-форуму "РІФ Воронеж - 2017" на 7 жовтня :

  • 11.00 Виступи
  • 13.00 Перерва
  • 14.00 Виступи
  • 16.00 Перерва
  • 16.30 Виступи
  • 19.00 Церемонія нагородження

Захід буде проходити на 2 поверсі Сіті-парку "Град" в Expo Event-Hall. Під час перерви учасники форуму РІФ можуть оцінити виставку-презентацію воронезьких компаній, отримати фірмовий Мерч або відвідати зону фудкорту. В кінці сьогоднішнього дня відбудеться урочисте вручення премій компаніям, проектам і фахівцям за перемогу в різних номінаціях: "Кращий інформаційний проект", "Краще просування в соціальних мережах", "Краще мобільний додаток" і інших.

Чекаємо вас в Сіті-парку "Град" за адресою: сел. Сонячний, вул. Паркова, 3. Детальну схему проїзду до ТРЦ можна побачити тут .