Купити зелену карту (Green Card). Калькулятор з актуальних тарифами.

  1. Для чого потрібна зелена карта?
  2. В яких країнах потрібно зелена карта?
  3. Список держав, крім Російської Федерації, які потребують при в'їзді зелену карту:
  4. Як виглядає зелена карта? Як перевірити бланк?
  5. Як купити зелену карту?

«Зелена карта» (Green Card) - Ваш поліс ОСАГО за кордоном. У разі відсутності при собі зеленої карти перетнути на автомобілі кордон країн-учасниць програми Green Card Вам не дозволять згідно з угодою, підписаною між державами-учасницями системи.

Ви можете купити зелену карту у нас, замовивши доставку в зручне для Вас час і місце.

На території РФ «Зелена карта», куплена в Росії, не діє, тому що вона не є заміною поліса ОСАЦВ.

Тарифи на зелену карту встановлюються РСА (Російський Союз Автострахувальників). Тому вартість зеленої карти у всіх страхових компаніях однакова. Для її визначення скористайтеся калькулятором нижче.

Для чого потрібна зелена карта?

Країни-учасники системи «Зелена карта» взаємно визнають договори страхування, укладені однією з країн, і гарантують відшкодування збитку постраждалій стороні у разі ДТП за кордоном.

Система «Зелена карта» дозволяє забезпечити виконання наступних умов:

1. Відшкодування шкоди при ДТП з вини транспортного засобу, зареєстрованого в іноземній державі.

2. Врегулювання претензій в рамках страхових сум за законодавством держави, на території якого сталася пригода.

3. В'їзд на територію держав-учасниць програми Green Card за полісом, який можна придбати в своїй країні.

Якщо Ви стали винуватцем ДТП, просто пред'явіть поліс представнику поліції або постраждалій особі. Ліміти компенсаційних виплат по продукту «Зелена карта» встановлюються законодавством кожної окремої країни.

В яких країнах потрібно зелена карта?

Система «Зеленої карти» почала своє життя на території європейських країн і Скандинавії в лютому 1949 року. Росія увійшла до списку країн-учасниць системи 1-го січня 2009 року.

Список держав, крім Російської Федерації, які потребують при в'їзді зелену карту:

Європа Австрія, А лбанія, Андорра, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція, Естонія Азія Ізраїль, Іран, Туреччина Африка Марокко, Туніс Європа Австрія, А лбанія, Андорра, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція, Естонія Азія Ізраїль, Іран, Туреччина Африка Марокко, Туніс

Як виглядає зелена карта? Як перевірити бланк?

Бланк зеленої карти складається з 4-х листів. Після заповнення, 3-й за рахунком екземпляр залишається у страхової компанії, інші передаються автовласникові. Примітно, що ніяких печаток бланк містити не повинен. Заповнюється зазвичай від руки.

Заповнюється зазвичай від руки

Згідно зі статистикою, 8% реалізованих зелених карт є підробками. Переважна більшість таких липових бланків шахраї роздруковують на звичайному кольоровому принтері. В такому випадку відрізнити фальшивий поліс від оригінального буде досить просто: номер бланка зеленої карти синього кольору, під світлом ультрафіолетових ламп він має зелене свічення. Якщо бланк роздрукований на звичайному принтері, такими властивостями він володіти не може. Попросити посвітити ультрафіолетовою лампою на Вашу зелену карту можна в найближчому пункті обміну валюти.

Як купити зелену карту?

Згідно з правилами страхування, страховий продукт «Зелена карта» в Росії можна придбати тільки при страхуванні цивільної відповідальності водіїв транспортного засобу, зареєстрованого на території РФ. Страхувальник не обов'язково повинен бути власником автомобіля. «Зелену карту» дозволено оформлювати не раніше, ніж за 30 днів до початку періоду страхування. Допустимий термін дії договору страхування - від 15 днів до 1 року.

Для оформлення потрібні громадянський паспорт (або інше посвідчення особи), документ на автомобіль (свідоцтво про реєстрацію або паспорт транспортного засобу) і заяву на укладення договору. Бланк заявляенія можна завантажити або отримати в офісі страхової компанії.

Для чого потрібна зелена карта?
В яких країнах потрібно зелена карта?
Як перевірити бланк?
Як купити зелену карту?
Для чого потрібна зелена карта?
В яких країнах потрібно зелена карта?
Як перевірити бланк?
Як купити зелену карту?