У нідерландському музеї можна "заглянути" всередину людського тіла

  1. Орфографічна помилка в тексті:

21 березня 2008, 17:54 Переглядів: 21 березня 2008, 17:54 Переглядів:   Фото АР

Фото АР.

Музей являє собою покриту сталевими листами коричневого кольору фігуру сидячої людини заввишки 35 метрів, одним боком вдаються в семиповерхова будівля зі скла і бетону. Весь комплекс добре видно зі швидкісної автодороги Амстердам - ​​Гаага, поруч з якою він розташований.

Відвідувачі музею піднімаються по ескалатору і через коліно "велетня" потрапляють всередину його тіла. На верхній поверх будівлі вони виходять з голови цієї гігантської скульптури. Поступово піднімаючись вгору по ескалаторах і за допомогою рухомих платформ, відвідувачі пересуваються повз внутрішніх органів або крізь них. Вони, зокрема, мають можливість бачити в збільшеному розмірі м'язи, кістки, серце, нирки, легені, травні органи, очі, вуха, мозок.

На спеціальних екранах демонструються різні функції, наприклад, постачання киснем за допомогою легенів і крові, травлення, розмноження, що відбувається, коли організм отримує травму.

Вся подорож всередині людського тіла триває 55 хвилин. У сусідньому будинку на різних поверхах відвідувачі можуть отримати додаткову інформацію про здорове харчування, провести різні тести, грати в пізнавальні ігри. Крім того, там будуть проводитися тимчасові тематичні виставки, є кафе і конференс-зал.

За словами ініціатора створення і директора "Корпуса" голландського підприємця Анрі Реммерса, музей призначений для всіх людей у ​​віці від шести років, хто цікавиться тим, як функціонує людський організм.

"Ми вже отримали пропозиції з інших країн побудувати у них аналогічні музеї. Так, в даний час ми ведемо щодо цього переговори з двома російськими містами, назви яких я поки розкривати не буду, - сказав Реммерс. - Виявили інтерес також, наприклад, Нью- Йорк, Дубаї, Швейцарія, Іспанія, Китай, Індія, Мексика ".

Директор очікує, що музей в Нідерландах будуть щорічно відвідувати від 175 до 200 тисяч осіб, з яких до 45% - з-за кордону. Розповідь про музеї відвідувачі можуть слухати в запису на восьми мовах.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У нідерландському музеї можна" заглянути "всередину людського тіла". інші Світові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.