Англія офшор, особливості реєстрації компанії в Англії

 1. рішення
 2. послуги
 3. Наші пропозиції
 4. UK Ltd і LLP

Англія і, зокрема, Лондон є одним з головних фінансових центрів світу Англія і, зокрема, Лондон є одним з головних фінансових центрів світу. Компанія в Англії - відмінний спосіб поліпшення іміджу Вашого бізнесу і можливість виходу на європейський та світовий ринки.

Основною перевагою реєстрації англійської компанії є можливість використання нульової ставки оподаткування за умови ведення компанією діяльності за межами країни. Крім того, англійські компанії дають можливість безперешкодно відкривати банківські рахунки і вести бізнес в юрисдикціях, де існують обмеження на операції з класичними офшорами - а це на сьогоднішній день практично всі країни ЄС.

Великобританія уклала договори про уникнення подвійного оподаткування з багатьма країнами, в тому числі і з Росією, що видається цікавим при опрацюванні та реалізації деяких комерційних схем.

Для цілей міжнародного податкового планування найбільший інтерес представляють два види компаній: Limited Liability Company (Ltd) і Limited Liability Partnership (LLP).

Англія може стати справжньою гаванню стабільності, якщо Ви співпрацюєте з досвідченими юристами, здатними забезпечити вирішення всіх поставлених завдань по реєстрації та обслуговування компанії.

Зв'яжіться з одним з наших консультантів по телефону +44 207 283 4242 (Лондон), електронною поштою [email protected] або залиште заявку на отримання безкоштовної консультації , І ми запропонуємо Вам найбільш доцільний і ефективний для Вас варіант.

рішення

Компанія в Англії, LTD або LLP, дасть Вам можливість мінімізувати оподаткування Вашого бізнесу в престижній юрисдикції, забезпечивши надійність і стабільність.

послуги

Ми надаємо широкий спектр послуг в Англії:

 • Реєстрація компанії в Англії
 • номінальні послуги
 • Відкриття банківського рахунку
 • Супровід компанії в Англії
 • Ведення бухгалтерської звітності
 • Віртуальний офіс в Лондоні
 • Послуги корпоративного секретаря
 • Бізнес-консалтинг
 • оптимізація оподаткування
 • Нотаріальне завірення документів

Наші пропозиції

 • Безкоштовна консультація з питань реєстрації компанії в Англії
 • Компанія в Англії за 1 день від £ 200
 • Безкоштовний рахунок в банку при відкритті 2-х компаній
 • Реєстрація компанії в Англії + офшорна компанія + корпоративне супровід - £ 1100
 • Віртуальний офіс в Лондоні (поштова адреса, телефон, факс, пересилання кореспонденції)
 • Нотаріальне посвідчення та апостилювання документів за 1 робочий день

Безкоштовна консультація з питань реєстрації компанії в Англії  Компанія в Англії за 1 день від £ 200  Безкоштовний рахунок в банку при відкритті 2-х компаній  Реєстрація компанії в Англії + офшорна компанія + корпоративне супровід - £ 1100  Віртуальний офіс в Лондоні (поштова адреса, телефон, факс, пересилання кореспонденції)  Нотаріальне посвідчення та апостилювання документів за 1 робочий день

Надішліть нам запит або зателефонуйте сьогодні для отримання безкоштовної консультації!

UK Ltd і LLP

Часто задавані питання

Чому компанії в Англії краще реєструвати через Dipton Business Solutions?

Завдяки наявності реєстраційного офісу в Великобританії, ми реєструємо компанії самостійно, не вдаючись до послуг посередників, і тому Ви можете бути повністю впевнені, що компанія, яку Ви у нас купуєте, що раніше не використовувалася будь-ким і зареєстрована в повній відповідності з чинним місцевим законодавством .

Скільки часу займе процес реєстрації компанії?

Компанія реєструється протягом 1-го робочого дня з моменту отримання від клієнта всіх необхідних документів. Після того, як компанія зареєстрована, ми висилаємо свідоцтво про реєстрацію компанії і всі установчі документи кур'єром.

Чи обов'язково особиста присутність?

Особиста присутність для реєстрації компанії в Англії не обов'язково, всі необхідні дії можна оформити дистанційно.

Конфіденційність

Dipton Business Solutions гарантує своїм клієнтам максимальну конфіденційність! Вся конфіденційна інформація про клієнта зберігається в одному з наших офісів в надійно замикаються сейфах або на електронних носіях з використанням засобів шифрування і недоступна для третіх осіб.

Зв'яжіться з одним з наших консультантів по телефону або залиште заявку для отримання безкоштовної консультації тут і ми запропонуємо Вам найбільш доцільний і ефективний для Вас варіант.

Скільки часу займе процес реєстрації компанії?
Чи обов'язково особиста присутність?