Реалізований дизайн-проект інтер'єру трикімнатної квартири

  1. інтер'єрні чудеса Легендарна Аліса легко могла б переплутати цю трикімнатну квартиру з Задзеркалля...
  2. Венеціанські мотиви в інтер'єрі вітальні-їдальні
  3. Лаконічний дизайн кухні
  4. Портал в Задзеркаллі в інтер'єрі спальні для дівчини
  5. Італійська спальня з квітковими мотивами
  6. Благородне витонченість ванних кімнат
  7. Планування квартири

інтер'єрні чудеса

Легендарна Аліса легко могла б переплутати цю трикімнатну квартиру з Задзеркалля або Країною чудес. Дзеркальні поверхні запрошують заглянути в відбитий світ, а витончений і стильний декор викликає не менше захоплення, ніж ельфів замок Рівенделлі. якщо дизайн вітальні -їдальня в неокласичному стилі нагадує про будинках забезпечених французьких буржуа, то ванна кімната з її іскристими настінними узорами і світильниками у вигляді свічників - це вже практично королівський будуар. Привітний хол готує відвідувачів до того, що за високими дверима кімнат їх неодмінно чекає той самий сліпуче-святкове світло, який в позаминулі століття заливав собою бальні зали і прийомні.

Дизайн передпокою з елементами стилю арт-деко

Дизайн передпокою з елементами стилю арт-деко

На фото: У дизайні інтер'єру передпокою простежуються мотиви блискучого арт-деко

В дизайні прихожей увагу на себе звертають фацетовані дзеркала, які служать елементами стилю арт-деко. Завдяки великій кількості іскристих дзеркальних поверхонь хол нагадує приймальню який-небудь дорогий американської вілли тих часів, коли в голлівудському кінематографі ще панувало чорно-біле кіно. Чорна меблі з вигнутими лініями злегка пом'якшує богемне безтурботність кімнати, додаючи їй краплю строгості. Глянцевий підлогу в передпокої схожий на покриття бальної зали.

На фото: Декоративне панно на підлозі передпокою

високі двері , Використані в дизайн-проект, служать одним із складових елементів стилю Ольги Кондратова. Подібні рішення дверних прорізів просто незамінні в класичних інтер'єрах, яким потрібно надати нотку палацового блиску.

Подібні рішення дверних прорізів просто незамінні в класичних інтер'єрах, яким потрібно надати нотку палацового блиску

На фото: Вузькі білі двері в інтер'єрі прихожей візуально «піднімають» стелю.

Венеціанські мотиви в інтер'єрі вітальні-їдальні

Венеціанські мотиви в інтер'єрі вітальні-їдальні

На фото: Простір невеликій вітальні було об'єднано з зоною їдальні

Гостіная- їдальня нагадує про невеликі і камерних салонах, які служили в минулі часи продовженням спалень і кабінетів. У таких міні-віталень знатні персони зазвичай брали найближчих людей, які, будучи майже домочадцями, були вхожі в будинок практично в будь-який годинник. Високі прозорі розсувні двері надають інтер'єру кімнати особливий шарм. Підсвічена картина з венеціанським пейзажем служить нагадуванням про палаццо дожів. Завдяки їй за вікном звичайної московської квартири можна легко припустити існування площі Сан-Марко.

На фото: Столову зону підсвічують бра і розкішна люстра в розетці

Чудові люстри з підвісками , Переливаються не гірше алмазних граней, цілком могли б бути частиною колекції якогось багатого венеціанського палацу. Такий атрибут сучасного життя, як телевізор, захований в нішу, утворену корпусами вбудованих меблів. Замилувавшись на лаконічний камінний портал і настінні світильники, ніжки яких за своїми контурами нагадують зачаїлися пум, можна легко і не помітити присутності в кімнаті телевізор. Орнамент диванної оббивки гармонійно поєднується з малюнком на стільцях в обідній зоні.

Лаконічний дизайн кухні

Лаконічний дизайн кухні

На фото: Інтер'єр кухні вибудовується навколо вбудованого білого гарнітура

Дизайн кухні витриманий в світлих відтінках, без яких важко уявити інтер'єр будь-якого невеликого приміщення. Конструкція виготовленого на замовлення кухонного гарнітура в точності повторює вигини стіни. Глянцевий обробна поверхню досить великої площі добре акомпанує хромованим деталям сучасного посуду і побутової техніки.

На фото: Серед елементів декору кухні особливо виділяється стельова люстра з розписом у вигляді віньєток. Ідея з імітацією цегельної кладки в зоні кухонного фартуха запозичена у стилю лофт.

Завдяки кутовому принципом розміщення кухонного гарнітура, вдається істотно заощадити простір. В інтер'єрі кухні передбачена велика кількість шафок і ящиків, що дозволить господарці акуратно розмістити все необхідне.

Портал в Задзеркаллі в інтер'єрі спальні для дівчини

Портал в Задзеркаллі в інтер'єрі спальні для дівчини

На фото: Декор, використаний в дизайні спальні, викликає асоціації з чарівною історією про Алісу

В інтер'єрі неокласичної спальні, де, завдяки нашим дизайнерам «Живуть» чарівні м'які ведмежата, простежуються елементи арт-деко. Так, що висять над тумбами каскадні світильники служать незмінними символами цього дорогого і улюбленого богемою стилістичного напряму. Дзеркало, встановлене над узголів'ям ліжка, і кролик на одній з картинок дуже символічні. Коли ж власниця кімнати втомиться бути Алісою, яка прагне в Задзеркаллі, вона зможе засунути сині штори і закрити тим самим завісу, що зв'язує її з дзеркальним світом.

Коли ж власниця кімнати втомиться бути Алісою, яка прагне в Задзеркаллі, вона зможе засунути   сині штори   і закрити тим самим завісу, що зв'язує її з дзеркальним світом

На фото: Колірна палітра інтер'єру спальні для дівчини побудована на поєднанні темно-блакитного і бежевого кольорів. Кування, використана в декорі ізножья і ліжка, додає інтер'єру французького витонченості і королівського благородства.

для туалетного столика з круглим дзеркалом і шафи знайшовся трохи ізольований від кімнати для сну куточок у вигляді приєднаної лоджії. Блакитні стельові вітражі формуватимуть над ліжком особливе, відливають блакиттю, освітлення.

Італійська спальня з квітковими мотивами

Італійська спальня з квітковими мотивами

На фото: Квіткові мотиви, використані в інтер'єрі спальні, привносять в кімнату краплю жіночності

В дизайні спальні , Вирішеною в бежевих відтінках, простежується любов власників квартири до Венеції. Так, оформлені молдінгами ліпні вставки на стінах відсилають до традицій декорування венеціанських палаців. Настінний постер із зображенням старовинної європейської архітектури, в свою чергу, нагадує про те, що Італія залишила світу багату культурну спадщину.

На фото: Крім ліжка в спальні знайшлося місце і для невеликого туалетного столика

Атласні фактури, використані в інтер'єрі спальні, додають приміщенню благородного блиску, а квіткові мотиви, що простежуються в декорі прикроватного головах, привносять в інтер'єр флер жіночності, який властивий лісовим німфам.

Дизайн квартири - це справжній гімн уточненого смаку, формувався під впливом інтелігентної середовища, хороших книг і авторського кіно. У цьому естетство інтер'єрі навіть найдрібніші елементи декору підбиралися з скрупульозною ретельністю, про яку прекрасно відомо ювелірам.

Благородне витонченість ванних кімнат

Благородне витонченість ванних кімнат

На фото: Завдяки своєму багатому декору, ванна кімната нагадує палацові будуари

Дизайн ванної кімнати з золотими акцентами не менше декоративний, ніж подарункова коробка цукерок. Створюється враження, що під час обробки санвузла кисть художника, розписує стіни, постійно умочували в сусальне золото або цукрову глазур. По достатку блискучих поверхонь ванна ні в чому не поступається ні глазурованою пряниковим будиночків, ні різдвяних листівок.

Маленьке, що створює ілюзію перебування на горищі старовинного будинку, вікно поруч з ванною завісили темної шторкою. У зігнуто-мереживних лініях настінних бра відчувається вплив галантного XVIII століття. Завдяки застосуванню такого типового скоріше для віталень, ніж для ванних аксесуара, як розкішна стельова люстра, ванна кімната нагадує повноцінний будуар.

Завдяки застосуванню такого типового скоріше для віталень, ніж для ванних аксесуара, як розкішна стельова люстра, ванна кімната нагадує повноцінний будуар

На фото: Інтер'єр білої ванної кімнати

інтер'єр білого санвузла примітний своїми незвичайними вставками, використаними в декоративному вирішенні стіни. Настінні ромби, що викликають асоціації з оббивкою дорогих карет, здаються створеними за допомогою великих гудзиків. А що висять тут світильники, схожі за формою на екіпаж Попелюшки, тільки посилюють подібні паралелі.

Планування квартири

Планування квартири

Портфоліо дизайн-проектів квартир Ціни на проекти