Чим годувати дитину при прийомі антибіотиків?

  1. Додати в соціальні закладки:

Автор: miss_lorna_

02.01.2015

Відомо, що деякі продукти покращують засвоєння антибіотиків, а деякі можуть шкодити їхньому всмоктуванню в кишечнику, що знижує ефективність прийому препарату
Відомо, що деякі продукти покращують засвоєння антибіотиків, а деякі можуть шкодити їхньому всмоктуванню в кишечнику, що знижує ефективність прийому препарату. Якщо дитина вже досить доросла (тобто не перебуває на грудному вигодовуванні або на штучних сумішах), то під час лікування антибіотиками вам слід виключити з його раціону всі молочні продукти. Кальцій і залізо знижують рівень засвоєння антибіотиків, і якщо хочете лікуватися ефективно, то молоко, сир, сметану, масло, сир потрібно брати з меню.
Нежирні йогурти з малим вмістом цукру можна залишити під час лікування антибіотиками в раціоні, однак приймати їх бажано через 3-4 години після прийому таблеток або ж заздалегідь до вживання ліків (також за 3-4 години до прийому).
Поліпшать засвоєння антибіотиків такі продукти, як зелений салат, шпинат, брокколі, відварені на пару. Всі види капусти і страв з неї будуть доречні при лікуванні проти бактеріальних інфекцій, так як вони благотворно впливають на мікрофлору кишечника, яка може страждати від антибіотиків. Додайте в раціон дитини квашену капусту або ферментований продукт «кимчи» - ці продукти приємні на смак і на роботу шлунка впливають позитивним чином.

Переглядів: 5 521

Додати в соціальні закладки:

Це цікаво:

Оцініть

Обговорення

Залиште коментар використовуючи форму Вконтакте