Лідер-Пресс - Готуй сани влітку, а курей купуй взимку: Солігорськ птахофабрика продає несучок

Подробиці 07 лютого 2017

ВАТ «Солігорськ птахофабрика» здійснює продаж коричневих курей-несучок крос «Хай-Лайн» віком 1 рік за ціною 2,50 руб. за голову. А ось продавати молодняк курей-несучок в цьому році не планується.

Гібридні несучки Хай-Лайн, це невибагливі і високопродуктивні кури. Вага курей породи Хайлайн досягає 1,7 кг. Несуться кури протягом 80 тижнів. Продуктивність від 340 до 350 яєць. Тривалість продуктивного періоду у несучки Хай-Лайн Браун становить 153 діб. Дорослі особини також невибагливі до умов утримання і відрізняються гарним імунітетом. Кури це й породи не вибагливі. Особливих вимог до температурного режиму, освітлення, вологості немає. Умови утримання - стандартні. Птах швидко адаптується навіть до складних умов утримання. Фахівці рекомендують не нехтувати чистотою вольєрів, в яких містяться несучки. Птах добре переносить як клітинне зміст, так і підлогове.

А тим, кого кури не цікавлять, птахофабрика пропонує придивитися до павичам: на продаж виставлено кілька павільйонів "Павич". Більш детальна інформація на сайті Солігорськ птахофабрики.

Відділ новин "Лідер-Пресс"