Кофеавтомат купити для бізнесу, ціна на апарати в Москві

  1. Найбільш популярні моделі автоматів Унікум в продажу
  2. Кращі моделі автоматів Саеко у продажу
  3. Популярні моделі кавових автоматів хтось
  4. Популярні моделі кавових автоматів Jofemar
  5. види апаратів
  6. Комплектація
  7. Завантаження товаром кофеавтоматов

Безумовно, найбільшою затребуваністю користуються кавові автомати, мабуть, першими, з усіх автоматизованих систем, що з'явилися на російському ринку. Постійний інтерес з ним, тому що кохає російських до даного напою. Чашечка смачного ароматної кави може послужити, як відмінним початком робочого дня, так і хвилиною задоволення в суєті щоденних турбот, тому кавові автомати так затребувані в офісних будівлях і торгових центрах. Причому, треба зауважити, що якість кави, що виготовляється сучасним автоматом, іноді нітрохи не поступається кави, звареної бариста.

Якщо Ви збираєтеся купувати кавовий апарат в кредит, рекомендуємо на початку скористатися сервісом нашого партнера - bankir , Там Ви зможете індивідуально оцінити шанси його отримання (індивідуальний кредитний рейтинг розраховується безкоштовно).

Якщо Ви збираєтеся купувати кавовий апарат в кредит, рекомендуємо на початку скористатися сервісом нашого партнера -   bankir   , Там Ви зможете індивідуально оцінити шанси його отримання (індивідуальний кредитний рейтинг розраховується безкоштовно)

Найбільш популярні моделі автоматів Унікум в продажу

Кращі моделі автоматів Саеко у продажу

Популярні моделі кавових автоматів хтось

Популярні моделі кавових автоматів Jofemar

види апаратів

Сучасні автомати припускають використання зернової кави, змолоти безпосередньо перед приготуванням напою. Причому в залежності від функцій автомата можливо встановити навіть і розміру помелу. Крім того кавовий автомат сам може контролювати тиск води, що дозволяє виготовити напій при оптимальних 15 бар. Кавові автомати пропонують широкий асортимент до 16 видів різних напоїв. Це можуть бути різні види кави: еспресо, лате, американо, капучіно, моккачіно, ванільний капучіно і т. Д., Так і інші варіанти напоїв. Наприклад, сучасний кавовий автомат виготовляє гарячий шоколад, молоко, фруктовий чай. Подібні напої відмінно підійдуть для дітей, жінок або тих, хто контролює свій тиск, яке кави, як відомо, підвищує.

Комплектація

Кавові автомати хороші тим, що сама процедура покупки щойно звареної кави або іншого напою досить проста і розписана покроково. Всі автомати оснащені монето і купюро приймачем. Деякі сучасні моделі мають сенсорний екран і рядом додаткових опцій, як можливість оплати різних послуг (наприклад, стільниковий зв'язок, інтернет). Обслуговування якісного кавового автомата не представляє великої складності. Сучасні автомати мають на увазі наявність USB-порту для налаштування і зняття статистики за допомогою звичайної флеш-карти, крім того, можна підключити повний онлайн-контроль і моніторинг. Завантаження якісних інгредієнтів залежить від кількості проданої продукції. Багато автомати припускають завантаження до 600 стаканчиків і двох двадцяти літрових запасів води.

Завантаження товаром кофеавтоматов

Безумовно, покупку краще довірити професійній вендінгової компанії, яка має репутацію на ринку даних послуг. Моделей ж кавових автоматів безліч з варіаціями в цінових категоріях, в залежності від наявності функцій і виробника. Крім того ринок вендінгових апаратів в великих містах, особливо Москві, передбачає реалізацію і вже був у використанні обладнання, ціна якого значно нижче нового. Крім того, вендингові компанії спеціалізуються на продажу якісних інгредієнтів для кавових автоматом і обслуговування, що важливо для сучасних повністю автоматизованих систем.

Кавові автомати - якраз той бізнес, який дарує користувачу послуг позитивні емоції і насолоду смаком.