Купити піскоструминні апарати в Омську

 1. Основні типи піскоструминних апаратів
 2. Для чого застосовуються піскоструминні апарати?
 3. Які фактори слід враховувати при покупці піскоструминного апарату?
 4. Апарати для піскоструминної обробки в Омську
 5. Компанія «Анкор» пропонує в оренду на вигідних умовах піскоструминне обладнання зі складу в м Омськ

Найчастіше виникає необхідність очищення деталей від старої фарби, слідів окислення і корозії. Для цих цілей використовуються абразивоструйная апарати - або, як часто їх називають, піскоструминні апарати (або піскоструйки).

Основні типи піскоструминних апаратів

Необхідно зауважити, що всі апарати для піскоструминної обробки підрозділяються за принципом дії на пристрої інжекторного і напірного типу. Основна відмінність полягає в принципі подачі порошкоподібного абразивного матеріалу в струмінь стисненого повітря.

При инжекторном типі агрегату абразив за рахунок розрядження повітря надходить (засмоктується) через що подає шланг в камеру всередині піскоструминного пістолета, разом зі струменем повітря проходить через абразивоструйное сопло і далі розпорошується на оброблювану поверхню. Розріджене повітря (вакуум) створюється у внутрішній камері пістолета за рахунок різниці діаметрів повітряного і піскоструминного сопла, коли стиснене повітря під тиском потрапляє в камеру розширення. Повітряне сопло, як правило, менше піскоструминного сопла в 2-3 рази. Інжекторний апарат оснащений двома рукавами - повітряним і абразивним. Цей тип пескоструя володіє більш низькою вартістю, ніж напірний.

В пескоструйном обладнанні напірного типу абразивний матеріал, перебуваючи в закритій ємності, під тиском проходить через дозуючий пристрій і подається в змішувальний трійник, де рівномірно розподіляється в струмені стисненого повітря, потім потрапляє в піскоструминний шланг. Таким чином вся ця повітряно-абразивна суміш, проходячи через піскоструминне сопло Вентурі, розпорошується зі швидкістю 30-40 м / с на очищаються деталі. Для професійного використання застосовуються піскоструминні напірні апарати з дистанційним управлінням подачі абразиву.

До речі, схожий з піскоструминним апаратом принцип роботи мають плунжерні водяні насоси (мийні апарати), які подають на поверхню потужний струмінь води під тиском 150-200 bar. Застосовуючи додаткову піскоструминну насадку, можна отримати схожий процес. Основна відмінність цих пристроїв від повітряної напірної установки полягає в тому, що струмінь води з мийного агрегату подається на поверхню безперервно, а абразив - періодично.

Для чого застосовуються піскоструминні апарати?

Піскоструй застосовується з метою підготувати поверхню до подальшої обробки. На деталі, що зазнала абразивоструйной очищення, осідають пилоподібні абразивні частинки. Після закінчення роботи їх слід змести металевою щіткою.

Піскоструминний апарат необхідний для:

 • зняття корозії;
 • видалення окалини, а також формувального грунту;
 • зняття старих шарів фарби;
 • підготовки деталі до матуванню;
 • додання поверхні міцності;
 • видалення задирок і полірування;
 • попередньої підготовки до нанесення антикорозійного складу або лакофарбового матеріалу.

Серйозною перевагою застосування піскоструминного апарату в різних сферах слід назвати високу якість очищення.

Які фактори слід враховувати при покупці піскоструминного апарату?

Перед тим, як купити піскоструминний апарат, слід визначитися, з яким напором і продуктивністю він повинен працювати. Однією з важливих характеристик піскоструминних апаратів є витрати абразиву на одиницю площі. Для видалення незначної іржі буде досить інжекторного пристрою з невеликою продуктивністю, а для зняття складних покриттів потужність абразивної струменя повинна бути значно вище.

Отже, при виборі піскоструминного устаткування слід врахувати наступні фактори:

 • ступінь очищення, характер поверхневої корозії;
 • час, потрібний для виконання роботи;
 • продуктивність піскоструминного апарату.

Було проведено безліч досліджень властивостей різних абразивів: електрокорунд, кварцового піску і металевих шлаків. При зіставленні матеріалів оцінювалися такі їх властивості:

 • ударна в'язкість;
 • питома щільність;
 • фракції, що входять до складу абразиву.

Дослідження показали, що найбільшою продуктивністю володіє апарат, розрахований на використання металевих абразивів. Однак через високу вартість металевих абразивів при покупці такого апарату необхідно подбати про збір використаного абразиву для повторного застосування (використання системи рекуперації).

У більшості випадків для піскоструминного устаткування на відкритих майданчиках використовується угольношлаковий абразивний порошок - купершлак . У піскоструминних камерах або абразивоструйного кабінах, де є система рекуперації, застосовується дріб сталева колота (ДСК) або дріб чавунна колота (ДЧК), так можуть застосовуватися Стеклошарікі, нержавіюча дріб або навіть шкаралупа волоського горіха.

Апарати для піскоструминної обробки в Омську

Купити піскоструминні апарати в Омську, а також отримати професійні консультації з абразивоструйной обробці можна в компанії Анкор.

Слід пам'ятати, що людина, що працює з піскоструминної системою, повинен обов'язково користуватися такими засобами захисту, як спеціальні окуляри, маска і респіратор. Для професійного захисту піскоструминника застосовується спеціальний піскоструминний костюм і піскоструминний шолом з системою примусової подачі повітря дихання через спеціальний фільтр з вугільною очищенням. У нашій компанії ви можете придбати засоби захисту, а також абразивні матеріали.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми працюємо не тільки з замовниками з Омська і Омської області. У нас є великий досвід співпраці з компаніями з різних регіонів Росії і Казахстану.

Компанія «Анкор» пропонує в оренду на вигідних умовах піскоструминне обладнання зі складу в м Омськ

Компанія «Анкор» пропонує в оренду на вигідних умовах піскоструминне обладнання зі складу в м Омськ

КОМПЛЕКТ Піскоструминне обладнання
ОРЕНДА "ПІД КЛЮЧ"

ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ: КОМПЛЕКТ Піскоструминне обладнання  ОРЕНДА ПІД КЛЮЧ  ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

 • Піскоструминний апарат DBS-200 з фільтром-влагоотделителем;
 • Дизельний компресор KAESER-M50 на шасі;
 • Піскоструминні рукава (40 м);
 • Повітряні рукава для з'єднання компресора з піскоструминним апаратом (довжиною від 20 метрів);
 • Засоби індивідуального захисту піскоструминника
 • Піскоструминне сопло з карбіду бору (розмір на вибір).

Вартість оренди - 8000 руб. / Зміна
(+ Вартість абразиву)

Які фактори слід враховувати при покупці піскоструминного апарату?
Для чого застосовуються піскоструминні апарати?
Які фактори слід враховувати при покупці піскоструминного апарату?