Вендингові апарати (автомати)

 1. Вендінг автомати
 2. Вендинговий апарат фотокабіни
 3. Де краще ставити фотокабіни?
 4. Переваги фотокабіни МігФото:

Придбання і використання вендінгових апаратів - відмінний спосіб отримати додатковий дохід

Придбання і використання вендінгових апаратів - відмінний спосіб отримати додатковий дохід. Вендингові апарати є на багатьох малих підприємствах - часто люди прекрасно розуміють, що це джерело доходів може стати основним. Як тільки автомат виявиться на місці, вам не потрібно буде турбуватися щодо його роботи: досить час від часу контролювати процес і забирати гроші. Звичайно, іноді не обійтися без допомоги фахівця, але знайти людину, яка може відремонтувати вендінговий апарат, досить легко, тому що особлива кваліфікація для такої роботи не потрібна. Так що ж називають вендингом?

Вендінг автомати

Вендінг - це надання різних послуг і продаж будь-яких товарів за допомогою спеціальних торгових апаратів. У Росії встановлено досить багато вендинг-машин, але сказати, що такий бізнес розвинений в нашій країні, не можна. Південна Корея - країна невелика, але там вендингові апарати більш затребувані, ніж у нас. Лідером за кількістю вендинг-автоматів в світі можна назвати Японію, там один такий апарат припадає на двадцять три людини. У Великобританії на один такий пристрій доводиться п'ятдесят п'ять чоловік.

Варто зазначити, що експертами прогнозується значне збільшення кількості вендінгових автоматів в Росії - до мільйона штук.

Половина всіх торгових апаратів в нашій країні пов'язана з Nescafe, знайомим кожному брендом. В зарубіжних країнах люди зазвичай вважають за краще ходити в кав'ярні, а росіяни вважають за краще мати можливість насолодитися гарячим напоєм там, де наздожене таке бажання.

Останнім часом почали завойовувати популярність і інші типи вендінгових автоматів - наприклад, фотокабіни. Люди можуть захотіти не лише попити кави, але і зробити пам'ятну фотографію, причому іноді такі бажання наздоганяють в найнесподіваніших місцях (наприклад, у великих торгових центрах). В Фотобудка можна зробити також «серйозну» фотографію на документи. Цей напрямок вендінгового бізнесу є досить перспективним. Основна його перевага - новизна, яка приваблює клієнтів. Ще однією перевагою можна назвати мінімальну конкуренцію.

Вендинговий бізнес може стати досить прибутковим. Вендинговий автомат, який надає послугу або продає товар, працює без продавця. Такі пристрої не захочуть піти на лікарняний і будуть працювати цілодобово. Потрібно буде лише час від часу обслуговувати апарат.

Вендинговий апарат фотокабіни

Бізнес, пов'язаний з фотокабіни, є відносно новим, але такі вендингові апарати вже встигли завоювати популярність у всьому світі. Що ж це за пристрої? Фотокабіни - це вендингові автомати, що дозволяють швидко сфотографуватися на документи або з метою розваги. Відмінною особливістю таких торговельних апаратів є те, що вони здійснюють продаж послуги, а не товарів. В даному випадку відсутня необхідність розорятися, купуючи велику кількість товарів для продажу. Якщо розглядати роботу Фотобудка, можна порівняти: собівартість відбитка навряд чи перевищить шість рублів, а вартість самої послуги - приблизно 150 рублів. Звідси і з'явиться прибуток!

Де краще ставити фотокабіни?

Важливий момент - вдале розміщення фотокабіни . Для неї прекрасно підійде місце масового скупчення людей (наприклад, велике навчальний заклад, вокзал, торговий центр). Якщо ви плануєте розвивати бізнес в курортному місті - поставте фотокабіну на пляжі. Велика кількість туристів швидко дозволить вам збагатитися. Ви зможете непогано заробити, якщо поставите такий торговий автомат там, де люди часто відзначають будь-які свята.

Переваги фотокабіни МігФото:

Переваги фотокабіни МігФото:

 1. Можливо подальший розвиток вендінгового бізнесу. Вендінг-апарат може доукомплектувати (платіжний термінал, можливість роздрукувати зроблені фотографії).
 2. Компанія «МігФото» не просто продає вендингові апарати - ми володіємо найбільшою мережею вендинг-автоматів і націлені на постійне поліпшення нашого бізнесу.
 3. У наших вендінгових автоматах є місце для установки автономного джерела тепла. Це дуже корисна функція, і вона особливо актуальна в тому випадку, якщо апарат коштує в приміщенні, яке погано опалюється.
 4. Програма, що дозволяє автоматично розпізнавати обличчя, зводить імовірність допущення будь-яких помилок до нуля.
 5. У наших вендінгових апаратах використовуються не вебкамери, а цифрові фотоапарати Canon.
 6. Ставши власником вендінгового автомата, ви отримаєте бізнес з різними можливостями, серед яких можна виділити не тільки фотографування, але і функцію «стоп кадр», різні розважальні шаблони, рамки.
 7. Різні додаткові опції.
 8. При необхідності можна встановити три принтера, тим самим зробивши роботу вендінгового автомата автономнішою. Користувачі можуть вибрати найбільш підходящий тип фотопаперу.
 9. Опція онлайн-контролю дозволяє стежити за роботою вендінгового автомата.
 10. Ми використовуємо виключно високоякісні комплектуючі (наприклад, зарекомендували себе з кращого боку купюроприемники CashCode). Наші купюроприемники значно краще дешевших китайських аналогів, вони швидше, надійніше і довговічніше.
 11. У нашої програми безліч переваг, вона запатентована.

Так що ж називають вендингом?
Що ж це за пристрої?
Де краще ставити фотокабіни?