Вендингові автомати для молока

  1. Переваги вендінгових молокоматов
  2. Пристрій вендінгового автомата

Вендингові автомати для молока - 5.0 out of 5 based on 52 votes


Прогрес не стоїть на місці. І ось уже все частіше можна почути про автоматизовану продажу молока, що здійснюється за допомогою вендінгових автоматів.


Ці поки дивовижні на Україні прилади вже активно використовує вся Європа. І не дарма, адже вендінговий апарат для роздрібного продажу молока за багатьма характеристиками краще традиційних способів реалізації.

Переваги вендінгових молокоматов

  1. споживач купує молоко безпосередньо від виробника; при цьому виключається участь посередників і не витрачаються матеріальні ресурси на упаковку. Це помітно здешевлює ціну кінцевого продукту, що обов'язково припаде до душі кожному покупцеві;
  2. продаж молока здійснюється в установленому місці 24 години на добу 7 днів на тиждень. Обсяги купується молока варіюються від 100 г до 50 літрів;
  3. завдяки якісним технологій, що використовуються всередині апарату, молоко піддається охолодженню, що помітно покращує його органолептичні показники і запобігає передчасному псуванню продукту;
  4. апарат споживає мало електроенергії і практично безшумний при роботі;
  5. завдяки унікальному пристрою вендінгового приладу, молоко не піддається обсеменению патогенної мікрофлори. А спеціальні екологічно безпечні матеріали, використовувані для виготовлення апаратів, жодним чином не впливають на смак і колір молока;
  6. власник такого автомата може не хвилюватися через відсутність клієнтів або складної економічної ситуації в країні. Молоко, яке є секретом молочної залози від різних видів тварин, завжди матиме попит у покупців.

Список переваг вендінгових апаратів значний. А ось з мінусів хочеться відзначити лише слабку поінформованість населення про таку унікальної установки. Адже, як відомо, все нове входить в наше повсякденне життя дуже повільно.

Пристрій вендінгового автомата

Деякі можуть злякатися складної, незрозумілої конструкції апарату, за якої дуже непросто доглядати
Деякі можуть злякатися складної, незрозумілої конструкції апарату, за якої дуже непросто доглядати. Але Ваші побоювання марні! Всі внутрішній устрій вендінгового пристрої, безпосередньо стикається з молоком, складається з насоса, патрубки, дозатора і мішалки. І догляд за цими елементами не складає труднощів. Тому молочна ємність завжди знаходиться ідеально чистою, гарантуючи високу якість продукту. Молоко надходить в апарат тільки після ретельної ветеринарно-санітарної перевірки і лише в тому випадку, коли відповідає ГОСТ 13264-70 (стандарт молока першого ґатунку). Головне - це здоров'я Споживача!
Також апарат обладнаний спеціальними системами оповіщення, які заздалегідь попередять власника про те, що молоко в ємності під кінець. Ці ж системи звуковим сигналом повідомляють і про будь-які поломки в пристрої. Крім того, є купюро- і Монетоприймачі для оплати. Вендингові апарати для роздрібного продажу молока можуть розміщуватися в торгових комплексах, школах, дитячих садках та інших місцях з великим потоком людей. Особливо креативні підприємці можуть обклеїти свій апарат оригінальними наклейками, які обов'язково сподобаються покупцям.
Так що вендінговий апарат для продажу молока - це новий, дуже перспективний і зручний метод реалізації молока. При цьому вигоду отримує як покупець, так і продавець!
всі статті
все обладнання для молочної промисловості


Автор
© 2014 Олександр Лебедєв