Погодинна оренда кабінету психолога Київ

  1. погодинна оренда
  2. Зручно. Доступно. професійно
  3. локація

Не всі можуть дозволити собі офіс в столиці, тому погодинна оренда кабінету психолога в Києві прекрасний вибір. Тепла обстановка психологічного центру ПЕРЕТВОРЕННЯ порадує вас і ваших клієнтів. Деякі кімнати чималі для групової роботи. Ми працюємо без вихідних з 9.00 до 22.00.

Прекрасне повністю мебльоване простір для психотерапевтів і представників суміжних професій - арттерапевт, гіпнотерапевт, екстрасенсів, хиропрактиков, тренерів та інших фахівців Прекрасне повністю мебльоване простір для психотерапевтів і представників суміжних професій - арттерапевт, гіпнотерапевт, екстрасенсів, хиропрактиков, тренерів та інших фахівців.

погодинна оренда

Кабінети доступні погодинно, півдня, вечорами, на постійній основі або на неповну зайнятість. Прекрасна можливість для початківців терапевтів наростити практику, знімаючи офіс на годину. Це дозволяє мінімізувати щомісячні накладні витрати при роботі з новими пацієнтами. Ви можете почати з однієї години на час без будь-якого тиску, поки вам не знадобиться більше. Скасування бронювання без зняття оплати відбувається за 48 годин, рекомендуємо вам повідомити своїм клієнтам, що вам потрібно повідомлення не менше ніж за 72 години, щоб не стягувати плату за пропущений сеанс.

Добре обладнаний і сучасний офіс, укомплектована приймальня. Всі кімнати оснащені кондиціонерами і прекрасно підходять як для індивідуальної, так і для парної роботи. Ви і ваші клієнти отримають доступ до маленької, але функціональної кухні, де є кава, чай і очищена вода. Є доступ до високошвидкісного інтернету. Доброзичливий адміністратор привітає ваших гостей. Відмінна звукоізоляція дозволить вам спілкуватися спокійно і невимушено.

Кімната для індивідуальної роботи оснащена двома комфортними шкіряними кріслами і невеликим столиком для паперів. Затишна атмосфера, в якій ви будете почувати себе як вдома.

Два кабінету побільше так само можуть використовуватися для особистих консультацій, парної роботи, співбесід, бізнес зустрічей і роботи невеликих груп (до 15 осіб). Два окремі крісла, невеликий столик, при необхідності надаються стільці і більший письмовий стіл.

Зручно. Доступно. професійно

Наша система онлайн-бронювання - це швидкий і простий спосіб зарезервувати потрібну кімнату. Кабінети резервуються на годинні сеанси і, звичайно, ви можете замовити кілька годин поспіль.

Ви замовляєте і оплачуєте тільки фактично використані годинник, тобто економите на оренді офісу на постійній основі Ви замовляєте і оплачуєте тільки фактично використані годинник, тобто економите на оренді офісу на постійній основі.

Наші кабінети зручні, конфіденційні і професійні. Доступні тільки професіоналам, таким же як ви. І, як і ви, все використовують кімнати для запуску і розвитку власної приватної практики.

локація

Наш офіс знаходиться в мальовничому районі Києва - Подолі. Всього 2 хвилини пішки від станції метро Тараса Шевченка. На сайті ви знайдете карту і докладний відео, як до нас доїхати і як дійти.

В нашій центрі можна орендувати кімнати для консультацій і приміщення для семінарів.

Наш стандартний прийом включає в себе: зустріч і вітання, супровід клієнтів до комфортного і розслаблюючим місця очікування, санвузол, при необхідності, пропозицію чаю / кави / води і повідомлення практикуючого про прибуття гостя. За умови прийому годин і днів.

Ми так само можемо взяти на себе оплату і інші ваші адміністративні потреби, вартість таких послуг обговорюється окремо.

Тарифи та години прийому ТУТ