Під аркою Дружби Народів відкривають «Європейське містечко»

  1. Під аркою Дружби Народів будуть показувати фільми та проводити виставки
  2. СЦЕНА І МІНІ-СТАДІОН
  3. М'яч, килим і СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ
  4. Матіас Брандт, керівник «Євромістечка»: «Чемпіонат Європи з футболу - одне з найпопулярніших спортивних...
  5. Ганні Моссаль, організатор «Євромістечка»: «У нас заплановано безліч виставок, семінарів. Вони будуть...

Сьогодні, 2 червня, під аркою Дружби Народів відкривається « європейське містечко », Де до 1 липня будуть проводити кінопокази, лекції та виставки. Майданчик працює щодня: в будні з 10:30 до 22:00, у вихідні - до півночі. Вхід на територію безкоштовний. На відміну від офіційної фан-зони, «Євромістечко», створений представництвом ЄС в Україні, Німецьким товариством міжнародного співробітництва та київською міськадміністрацією, присвячений не тільки футболу, але також культурі, екології та освіти.

Сьогодні, 2 червня, під аркою Дружби Народів відкривається «   європейське містечко   », Де до 1 липня будуть проводити кінопокази, лекції та виставки Під аркою Дружби Народів будуть показувати фільми та проводити виставки

СЦЕНА І МІНІ-СТАДІОН

На сцені «Євромістечка» проводитимуть концерти, майстер-класи та конференції, а на великому екрані організовують трансляцію короткометражних фільмів. На міні-стадіоні містечка щодня будуть проходити змагання з футболу. Взяти участь в них зможе кожен. На 2 червня заплановані матчі між представниками посольств Італії, Іспанії, Румунії, Угорщини, Німеччини, також в грі візьмуть участь представники Євросоюзу та українського МЗС.

М'яч, килим і СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ

Перед початком кожного матчу в «Європейському містечку» всі бажаючі зможуть поганяти по полю футбольний м'яч метрового діаметру. Причому не просто поганяти - за задумом автора проекту, грузинського режисера Рагулі Власідзе, граючи цим м'ячем, люди створюють між собою якісь творчі та духовні зв'язки. Інша пам'ятка «Євромістечка» - килим, на якому кожен зможе зав'язати вузлик. Планується, що кількість вузликів досягне двох мільйонів і килим занесуть до Книги рекордів Гіннесса. Ще в містечку встановлять сонячні батареї, щоб продемонструвати: навіть в хмарний день, акумулюючи енергію сонця, можна нагріти воду для чаю, кави і навіть душа.

Матіас Брандт, керівник «Євромістечка»: «Чемпіонат Європи з футболу - одне з найпопулярніших спортивних подій у світі, що знаходиться на третьому місці після Олімпійських ігор та чемпіонату світу з футболу. "Європейське містечко" був створений для того, щоб привернути увагу гостей Євро-2012 до проблем глобального значення - таким, наприклад, як захист навколишнього середовища ».

Європейське містечко був створений для того, щоб привернути увагу гостей Євро-2012 до проблем глобального значення - таким, наприклад, як захист навколишнього середовища »

Ганні Моссаль, організатор «Євромістечка»: «У нас заплановано безліч виставок, семінарів. Вони будуть присвячені спорту, культури, здоров'ю та утворення ».
фото: Anya Garienchick