Арбітражний суд визнав банкрутом страхову компанію "РК-Гарант"

Вхід до будівлі Арбітражного суду Москви. Фото: ІТАР-ТАСС

Арбітражний суд Москви визнав банкрутом страхову компанію "РК-Гарант". Конкурсним керуючим боржника призначений Дмитро Андрєєв.

як повідомлять РАПСІ , В рішенні суду йдеться, що експертна оцінка балансової вартості майна боржника, яке може бути реалізовано для розрахунків з кредиторами, складає 216,3 мільйона рублів, що становить 35% від сукупних вимог зобов'язань, включаючи страхові резерви (618,6 мільйона рублів).

Можливість відновлення платоспроможності боржника, на думку суду, відсутній. Майна боржника достатньо для покриття судових витрат, виплати винагороди арбітражному керуючому і часткового погашення вимог кредиторів, вказав суд.

Президія Російського союзу автостраховиків в квітня 2013 року прийняв рішення виключити зі складу союзу компанію "РК-Гарант". Компанія не поповнила гарантійний депозит в системі прямого відшкодування збитків (ПВУ) і в кінці січня 2013 року було виключено зі угоди по ПВУ. У разі розкриття гарантійного депозиту страховик зобов'язаний поповнити його протягом 30 днів. Число діючих договорів станом на 30 вересня 2012 року - 43,858 тисячі.

Федеральна служба з фінансових ринків в липні 2013 року відкликала ліцензію на здійснення страхування у "РК-гарант".