Баян Есентаева опублікувала перший після довгої паузи пост

На даний момент у теледіви налічується найбільша кількість передплатників в Instagram серед казахстанських зірок - понад 1,7 млн ​​осіб. На даний момент у теледіви налічується найбільша кількість передплатників в Instagram серед казахстанських зірок - понад 1,7 млн ​​осіб

Фото з сайту youtube.com

Відомий казахстанський продюсер, актриса Баян Есентаева опублікувала перший після тривалої паузи пост в своєму Instagram , повідомляє Kazpravda.kz .
Розміщене Есентаевой фото двох дочок Айсауле і Айару стало першим після поста від 18 червня, коли вона подякувала своїх передплатників в Instagram за підтримку і молитви за неї.
"Краща терапія, це спілкування з дітьми, звичайно в улюбленому @centralalmaty", - написала вона (орфографія і пунктуація збережені).

Відзначимо, що раніше, також на своїй сторінці в соціальній мережі, сестра Баян Есентаевой - Багим Мухітденова написала про те, що продюсер найближчим часом повернеться до роботи.
"У житті бувають різні моменти. Але вона триває і не можна зупинятися, з цього скоро новий трек Keshyou і він в моїй голові майже готовий, а раз він майже готовий, значить скоро нове відео. Баян Есентаева сказала мені: не зупиняйся, працюй і я скоро підключуся. Все найкраще попереду ", - написала вона (орфографія і пунктуація збережені).
Нагадаємо, продюсер Баян Есентаева потрапила в реанімацію 10 червня. Вона була жорстоко побита і отримала ножові поранення. У нанесенні побоїв звинувачений чоловік постраждалої Бахитбек Есентаев. Він заарештований на два місяці за замах на вбивство . У МВС запевнили, що інцидент з Есентаевой буде розглянуто всебічно.
Під час перебування Есентаевой в лікарні невідомі зробили знімок, на якому вона лежить без свідомості на кушетці. Рідна сестра продюсера Багим Мухітденова звернулася до інтернет-користувачів із проханням припинити поширювати цю фотографію.
У свою чергу друзі Есентаевой в соціальних мережах висловили підтримку в її адресу. 14 червня медики заявили про поліпшення стану здоров'я продюсера 20 червня Баян Есентаева була виписана з лікарні.