Повторне використання монтажної піни


Побутову монтажну піну називають «одноразової», маючи на увазі, що розкритий балон необхідно використовувати відразу. Що робити, якщо витрачено не більше третини поліуретанового герметика? Викинути залишилася піну? За допомогою нехитрого способу можна домогтися того, щоб невикористаний відразу балон побутової піни міг бути використаний повторно. Професіонали цим не займаються, так як вони економлять час і не зв'язуються з подібними дрібницями, але для домашнього майстра ця рада буде корисним.

Як законсервувати балон побутової піни:

Якщо передбачається використовувати розпочатий балон побутової монтажної піни повторно протягом 1-2 місяців, досить загнути пластикову трубочку, через яку подається піна, і зафіксувати місце згину скотчем. Ставимо балон дном вниз і тиснемо на клапан, щоб в трубці склалося тиск. Балон може простояти в такому вигляді до двох місяців. Досить зняти скотч, розігнути трубку, і флакон готовий до роботи.

Якщо піна буде потрібно тільки через 4-5 місяців, застосовується інший спосіб. Трубку потрібно спершу продути (опустити балон дном вниз і випустити трохи газу без піни), акуратно зняти і промити ацетоном. Також капнути ацетоном в отвір випускного клапана балона. Тепер балон може простояти до шести місяців.

PS: якщо трубочку з піною НЕ прочистили і вона засохла, потрібно розім'яти засохлу її частина пальцями і проштовхнути залишки спицею або дротом. Г-подібний адаптер спокійно витягується з трубки і чиститься звичайним саморезом .

Бажаємо приємного ремонту і запрошуємо за покупками!

Магазини оздоблювальних матеріалів «СТРОЙ ФОРМАТ»

Телефон в Самарі: (846) 302-06-06

Телефон в Тольятті: (8482) 211-112Назад в розділ
Що робити, якщо витрачено не більше третини поліуретанового герметика?
Викинути залишилася піну?