Бортовий камінь для басейну торгової марки Pierra - новинка від Албион Гроуп. - Албион Гроуп - найбільший виробник басейнів і павільйонів в Європі.

 • Автентичність старовинних підлог.

 • Приручена природа. Бортові камені і плити в первісному кольорі благородного глинистого сланцю.

 • Теплі відтінки для теплої атмосфери.

 • Об'єднання традицій і сучасності.

 • Гра води і світла.

 • Вишуканий вид і елегантна структура.

 • Найширший гамма форм і розмірів.

 • Гармонія рівноваги і спокою.

 • Сучасне відтворення натурального каменю.

 • "Албион Гроуп" прагне максимально розширити асортимент продукції для надання більш широкого вибору товарів постійним і потенційним покупцям.

  Компанія пропонує не тільки басейни різних видів і форм, павільйони , СПА басейни , якісне обладнання та аксесуари , А й дбає про безпеку та зручність зони відпочинку на Вашій ділянці. "Албион Гроуп" представляє Вашій увазі високоякісні матеріали в сфері обробки пляжної зони:

  Бортовий камінь для басейну має міцну структуру, удароустойчів, водонепроникний, стійкий до перепадів температур. Бортовий камінь для басейну використовується не тільки для обробки пляжної зони, але і для вистилання терас, дворових і садових доріжок.

  Бортовий камінь для басейну представлений широким модельним рядом. Це бортовий камінь для басейну Abbaye , Ardoisiere , Beauregard , Collegiale , Les bassins , Pierre du lot , Rustique bullee , Tennessee , Florence .

  Бортовий камінь для басейну можна використовувати для обробки як внутрішніх, так і зовнішніх басейнів. Бортовий камінь для басейну буває плоский і хвилеподібний, прямий і закруглений, тому Ви з легкістю зможете вибрати підходящий для Вас варіант.

  Для того щоб вибрати найбільш оптимальний варіант для обробки пляжної зони, необхідно звернути увагу на ряд чинників: особливості території, модель і форма басейну і т.д.

  Бортовий камінь для басейну грає чималу роль в обробці території навколо басейну і виконує наступні функції:

  - Декоративна (естетична привабливість басейну) - завдяки рельєфності бортового каменю територія зберігає зовнішню цілісність, робить вигляд басейну вдосконаленим і гармонійно доповнює ландшафт.

  - Функція захисту і безпеки - бортовий камінь для басейну має антиковзаюче покриття, що дозволяє запобігти падінню навіть на мокрій поверхні.

  - Функція практичності - бортовий камінь для басейну має округлі краю, що не дозволяють воді вихлюпуватися з басейну.

  Оздоблення пляжної зони навколо басейну - завершальний етап процесу будівництва басейну, від якого залежить остаточний вигляд басейну і зони відпочинку в цілому. До даного питання необхідно поставитися серйозно, щоб в майбутньому Ви могли безтурботно насолоджуватися відпочинком.