«Твориться неймовірне»: друге дно дитячого басейну жахнуло жительку Астани (фото, відео)

Мешканка Астани була, м'яко кажучи, неприємно здивована тим, що твориться в одному зі столичних дитячих басейнів, передає NUR.KZ . Мешканка Астани була, м'яко кажучи, неприємно здивована тим, що твориться в одному зі столичних дитячих басейнів, передає   NUR

Фото: facebook.com/groups/proastana

Астанчанка опублікувала в групі в Facebook фотографії та відео, які були зроблені нею в спортивному центрі.

У підписі до них вона повідомила, що в одному з басейнів, де купаються і плавають діти, вона побачила друге дно. Там зібралася велика кількість сміття і на стінках можна було «відчути» неприємну слиз.

«Там під першим дном твориться неймовірне! Плавають пляшки, фантики, іграшки, колись втрачені дітьми, та й слиз! Слизу і так вистачало на стінках, але дно - це кошмар! Так мало того, ще це все підігрівається же (щоб немовлята плавали), після чого флора зростає », - обурюється жінка.

Вона попросила відповідні інстанції звернути увагу на цілковиту антисанітарію.

Вона попросила відповідні інстанції звернути увагу на цілковиту антисанітарію

Фото: facebook.com/groups/proastana

Столична мешканка також зазначила, що крім цього в душових приміщеннях люди справляють нужду, а діти роблять це прямо в басейні. Ніхто не змушує митися перед тим, як зайти у воду.

Однак керівництво спортцентра відповіло Tengrinews.kz , Що очисні роботи проводяться тут регулярно. Проби води відбирає СЕС, їх аналіз ніяких порушень не виявляв. Відвідувачами зі скаргами не зверталися. Крім того, в комплексі скоро буде зроблений ремонт.