4 утиліти, які розкажуть все про здоров'я батареї вашого Mac

  1. Навіщо взагалі все це Apple гарантує безпроблемну роботу акумуляторів в своїх комп'ютерах протягом...
  2. Battery Health
  3. coconutBattery
  4. «Інформація про систему»

Навіщо взагалі все це

Apple гарантує безпроблемну роботу акумуляторів в своїх комп'ютерах протягом 1 000 циклів перезарядки. При досягненні цих показників ємність батареї не повинна бути менше 80%. Однак можливо це лише при правильній експлуатації з періодичної калібруванням і чергуванням роботи від мережі і від акумулятора.

За всім цим потрібно постійно стежити, не кажучи вже про необхідність обов'язкової перевірки ємності акумулятора і кількості циклів перезарядки при покупці Mac на вторинному ринку. Зробити це можна різними способами: як за допомогою сторонніх утиліт, так і штатними засобами. Ми розглянемо найпопулярніші з них.

Battery Monitor

Battery Monitor

Невелика, але досить функціональна утиліта. Розповсюджується безкоштовно, реклами не містить, хіба що пропонує завантажити інші додатки розробника при першому запуску. За замовчуванням показує в випадаючому меню головну інформацію про батарею: кількість циклів, статус зарядки, точну ємність і приблизний час автономної роботи. На вкладці з подробицями можна дізнатися температуру, рівень споживання енергії та інші деталі.

На вкладці з подробицями можна дізнатися температуру, рівень споживання енергії та інші деталі

Є настроюються повідомлення про низький рівень заряду і теми оформлення. Завдяки відображенню відсотка заряду і часу роботи Battery Monitor може замінити собою стандартний індикатор.

Ціна: Безкоштовно

Battery Health

Battery Health

Більш просунуте додаток, що показує силу-силенну інформації про акумулятор, включаючи не тільки кількість циклів, ємність і стан здоров'я, а й вік, дату виготовлення батареї і інші деталі. У Battery Health теж є повідомлення і відображення рівня заряду на іконці, тому замінити стандартний індикатор під силу і цю утиліту.

У Battery Health теж є повідомлення і відображення рівня заряду на іконці, тому замінити стандартний індикатор під силу і цю утиліту

Єдина вбудована покупка (379 рублів) дозволить отримати доступ до обліку циклів перезарядки акумулятора і переглядати цю статистику за день, тиждень, місяць або рік.

Ціна: Безкоштовно

coconutBattery

coconutBattery

Ще одна повністю безкоштовна утиліта, яка працює як окрема програма, а не постійно висить в рядку меню іконка. coconutBattery показує найважливіші дані про акумулятор Mac на своєму головному екрані, а також додаткову інформацію про самому комп'ютері. Модель Mac, його серійний номер, вік, виробник батареї, дата виготовлення, версія прошивки, помилки - все це і багато іншого можна дізнатися за допомогою coconutBattery.

Модель Mac, його серійний номер, вік, виробник батареї, дата виготовлення, версія прошивки, помилки - все це і багато іншого можна дізнатися за допомогою coconutBattery

Також в додатку є можливість записувати дані про поточний стан акумулятора і переглядати графік його зміни. Але і це ще не все таланти coconutBattery.

Не менш важлива фішка - це визначення здоров'я акумуляторів iPhone і iPad. Працює вона без всяких джейлбрейка і абсолютно на всіх iOS-пристроях. Показується кількість циклів, ємність і багато інших цікавих подробиць.

Завантажити coconutBattery →

«Інформація про систему»

«Інформація про систему»

Останній варіант - для любителів хардкору і всіх, хто для вирішення будь-яких завдань за краще користуватися штатними інструментами. Як ви знаєте, все, що може знадобитися маководов, вже є в складі OS X. І засіб моніторингу здоров'я акумулятора не виняток.

Утиліта «Інформація про систему» ​​знає все про всіх компонентах вашого Mac , В тому числі і про акумулятор. Вона покаже і кількість циклів, і ємність, і ступінь справності, і десятки інших речей. Дивитися треба в розділі «Апаратні засоби» → «Електроживлення», а саму утиліту шукайте в меню Apple → «Про це Mac» → «Звіт про систему».