Яка у iPhone X ємність акумулятора і потужність?

 1. На скільки більше iPhone X ємність акумулятора і час роботи?
 2. OLED дисплей і швидка зарядка
 3. Як продовжити на iPhone X ємність акумулятора і життя батареї?
 4. 1: Зменшити яскравість екрану
 5. 2: Відключити включення до пробудження
 6. 3: Вимкніть фонове оновлення додатка
 7. 4: Використовуйте режим низької ємності батареї
 8. 5: Вимкніть служби визначення місцеположення
 9. 6: Включити режим польоту
 10. 7: Тримайте свою батарею якомога довше

У попередній версії відзначалися менші ємності акумулятора як в iPhone 8, так і в iPhone 8 Plus. Що змусило нас повірити, що і для iPhone X ємність акумулятора буде надана та ж сама. Дивно, однак, 5,8-дюймовий дисплей з діагоналлю від краю до краю має пристойну батарею, особливо коли її площа набагато менше, ніж у iPhone 8 Plus.

Як стверджується, пропущена нормативна реєстрація показує, що акумулятор і оперативна пам'ять. Специфікації iPhone X, нового високопродуктивного смартфона Apple, який очікується в найближчі тижні.

За скриншотам, iPhone X, мабуть, містить 3 гігабайт (ГБ) оперативної пам'яті, і в міру зберігання даних. Яка відноситься до здатності пристрою виконувати кілька завдань одночасно. Ємність iPhone X становить 2716 міліампер-година (мАг). Для порівняння, у iPhone 6 Plus і iPhone 7 Plus були великі батареї (2,915 мАг і 2,900 мАч відповідно).

Просочилися специфікації вірні, то iPhone X ємність акумулятора ледь обмежується тим, що у її найближчого родича - iPhone 8 Plus. Який Apple дебютувала в той же день на початку цього місяця. Цей телефон, який коштує приблизно $ 200 менше, ніж $ 999 iPhone X, має акумулятор ємністю 2,675 мАг.

Цей телефон, який коштує приблизно $ 200 менше, ніж $ 999 iPhone X, має акумулятор ємністю 2,675 мАг

(На фотографії показана iPhone X ємність акумулятора)

Стів Хеммерстоффер, частий прихильник секретів Apple, який виходить під псевдонімом Twitter «@OnLeaks» і редагує французький технічний блог Nowhereelse.fr. Розмістив зображення передбачуваної технічної документації для Twitter у вівторок. Деталі, очевидно, просочилися через TENAA, телекомунікаційний регулятор Китаю.

На скільки більше iPhone X ємність акумулятора і час роботи?

Термін служби батареї, можливо, є одним з найбільших факторів, коли мова заходить про вибір відповідного iPhone для вас. Як правило, моделі розміру «Плюс» отримують покращене час роботи від батареї через більшої площі поверхні, що робить упаковку більшою великий для батареєю, але все ж добре знати деталі.

По-перше, ми порівняємо iPhone 8 ємність акумулятора і iPhone X ємність акумулятора.

(Apple вирішила збільшити iPhone X ємність акумулятора)

Звідси ми бачимо, що iPhone 8 триває до тих пір, як і iPhone 7, але iPhone X може тривати до 2 годин довше на одному заряді, ніж iPhone 7 або 8. Існують відмінності у всьому світі, від часу розмови, до використання Інтернету, відтворення аудіо / відео.

З іншого боку, тільки iPhone 8 і iPhone X підтримують швидку зарядку, дозволяючи вашої батареї заряджати до 50% від нуля протягом півгодини. Це також єдині два телефони, які підтримують бездротову зарядку за допомогою Qi-сумісну бездротову підставки.

Потім ми порівняємо пристрої iPhone 8 Plus ємність акумулятора з iPhone X ємність акумулятора.

(IPhone X ємність акумулятора трохи програв iPhone 8 Plus)

У цих даних ми бачимо, що iPhone 8 Plus тримається приблизно так само, як і попередник, але саме тут iPhone X ємність акумулятора трохи відстає. Це нарівні з мобільними телефонами Plus, що стосуються часу розмови і відтворення звуку. Але телефони з розширеним розміром трохи спонукав iPhone X в автономному режимі в секторах інтернет-використання і відтворення відео.

OLED дисплей і швидка зарядка

Як і у випадку з меншими 4,7-дюймовими телефонами, 5,5-дюймові телефони слідують тим же правилам швидкої зарядки. Тільки 8 Plus і X підтримують швидку зарядку, дозволяючи швидко зарядити за 0-50% за 30 хвилин. Крім того, тільки 8 Plus і X підтримують бездротову зарядку з підставкою, сумісної з Qi. дивіться порівняння iPhone 8 і iPhone X .

Можливо, поліпшення може бути зроблено з урахуванням загальних поліпшень внутрішніх технологій телефону, таких як його загальна продуктивність.

На відміну від iPhone 8 і iPhone 8 Plus, iPhone X має приблизно більше енергоємний OLED-органічний світлодіодний дисплей. Наскільки ці чинники залежать від часу автономної роботи моделі, поки не видно.

Варто відзначити, що iPhone X має половину ОЗУ свого найбільшого конкурента - Samsung Galaxy Note 8 (3 ГБ проти 6 ГБ). Потенційні покупці не повинні розуміти, що конкуруючий телефон обов'язково краще працює в багатозадачному режимі. Так як інші фактори знаходяться в грі, наприклад, в зв'язку з щільністю інтеграції між програмним забезпеченням та обладнанням пристрою.

Як продовжити на iPhone X ємність акумулятора і життя батареї?

IPhone X - відмінні телефони, які, як кажуть, забезпечують ще кращий час автономної роботи, ніж попередники. Але не всі відзначають, що збільшення терміну служби батареї, а деякі користувачі можуть відчути, що їх батарея iPhone X зливається трохи швидше, ніж потрібно.

Крім того, багато власників iPhone, можливо, вже задоволені тим, як довго працює iPhone 7, але вони хочуть, щоб він підтримував заряд ще довше. Якщо ви хочете збільшити час автономної роботи на iPhone X, прочитайте далі.

1: Зменшити яскравість екрану

Екран iPhone X дуже яскравий, який відмінно виглядає, але при цьому яскравий дисплей може привести до скорочення терміну служби батареї швидше, ніж ви могли б віддати перевагу.

Просте регулювання яскравості екрану, але залишення автоматичної яскравості - це просте рішення.

(Автояскравість продовжить iPhone X ємність акумулятора)

Перейдіть в «Налаштування»> «Дисплей і яскравість» і відрегулюйте слайдер яскравості так, щоб він був на значно нижчому рівні. Я вважаю за краще, щоб він залишався приблизно на 1/3 для більшості застосувань, але ви можете піти набагато нижче, щоб ще краще працювати з батареєю.

Переконайтеся, що перемикач «Автоматична яскравість» включений так, що він буде налаштовуватися вгору або вниз по мірі необхідності при різному освітленні. Це повинно збільшити iPhone X ємність батареї.

2: Відключити включення до пробудження

У той же час в настройках дисплея ви можете відключити включення до пробудження.

Перейдіть в «Налаштування»> «Дисплей і яскравість» і вимкніть «Підняти до пробудження»

(Рекомендуємо прибрати пробудження так як це продовжить iPhone X ємність акумулятора)

Ця функція хороша тим, що вона робить так, що вам не потрібно натискати кнопку «Додому», щоб побачити екран вашого iPhone. Так як він виявляє, що пристрій піднято, а потім пробуджує екран. Але є потенційний побічний ефект цієї поведінки в тому, що іноді екран прокидається, коли ви цього не хочете.

Я був свідком цього з собою при використанні iPhone під час ходьби, і я бачив це у друзів теж. В основному деякі особливо анімовані руху, перебільшені руху рук або, як правило, нормальні рухи можуть розбудити iPhone, якщо він знаходиться в вашому в той час. Відключення цієї функції може потенційно поліпшити iPhone X ємність і час роботи від батареї, оскільки це запобігає пробудження екрану в таких сценаріях.

3: Вимкніть фонове оновлення додатка

Відключення поновлення фонового додатки - це як щось на зразок поліпшення роботи акумулятора iOS, оскільки він досить ефективний. В результаті програми не працюють у фоновому режимі, оновлюють або роблять те, що вони роблять. Коли вони не використовуються, що може привести до поліпшення терміну служби батареї.

Перейдіть в «Налаштування»> «Основні»> «Оновлення фонового додатки» і відключіть його.

(Це значно збільшить iPhone X ємність акумулятора)

Швидше за все, ви не пропустіть цю функцію, але вона може сильно збільшити iPhone X ємність. Якщо ви це зробите, ви можете знову включити її знову, а потім відключити її для певних програм.

4: Використовуйте режим низької ємності батареї

Режим низького споживання енергії призначений для економії заряду акумулятора, коли iPhone досягає рівня нижче 20%. Але ви можете включити його вручну в будь-який час. Це дозволить налаштувати декілька функцій на iPhone, зменшити швидкість розряду iPhone і деактивувати функцію.

Такі як mail fetch (це означає, що вам потрібно вручну перевіряти електронну пошту, поки вона включена). Але кінцевий результат значно тривалий термін служби батареї і надалі велика iPhone X ємність акумулятора.

 1. 3D Виберіть «Налаштування» і виберіть «Акумулятор»,
 2. Переключити режим «Енергозбереження» в положення «Вкл.»

(Ця функція повинна допомогти продовжити життя акумулятора)

Ви також можете включити режим низького споживання енергії через додаток «Налаштування» безпосередньо або через Siri. І так, режим низького споживання енергії призводить до того, що значок батареї жовтий, коли він включений, що не повинно вас турбувати.

5: Вимкніть служби визначення місцеположення

Ще один спосіб поліпшити час автономної роботи - це зупинити додатки від відстежувати ваше місцезнаходження. Apple надає дрібномасштабний контроль для цього в розділі «Налаштування»> «Служби геолокації»> «Системні служби».

Apple надає дрібномасштабний контроль для цього в розділі «Налаштування»> «Служби геолокації»> «Системні служби»

(Істотно скоротить споживання на iPhone X ємність акумулятора)

Заборонити доступ до місця розташування для додатків повністю або дозволити тільки доступ до місця розташування під час використання програми. Обрізка списку додатків, яким дозволений доступ до вашого розташування, повинна заощадити час автономної роботи.

6: Включити режим польоту

Один з найбільших витоків батареї вашого iPhone - це його підключення до мобільних мереж і WiFi. Ви можете включити режим польоту, щоб відключити обидва з них, хоча, звичайно, це означає, що люди не зможуть зв'язатися з вами в цей час. Але зате iPhone X ємність збільшиться на 30-40%.

Але зате iPhone X ємність збільшиться на 30-40%

(Якщо у вас є два телефони, один для серфінгу інший для дзвінків)

Ви також можете робити більш дрібні кроки, наприклад, відключати дані 4G і 3G, якщо ви не використовуєте їх. Але майте на увазі, що якщо на екрані вашого телефону більше чекають завантаження сторінок, ви можете використовувати більше часу автономної роботи, ніж ви заощадите!

7: Тримайте свою батарею якомога довше

Вірте чи ні, але чим частіше ви заряджаєте батарею, тим менше енергії вона може утримувати. Можливо, контрастний інтуїтивний, але це один з примх сучасних батарей. Згодом батарея запам'ятовує точку, в якій ви її заряджаєте, і починає розглядати її як межа.

Наприклад, якщо ви завжди заряджаєте свій iPhone, коли у нього все ще залишилося 75 відсотків батареї. Батарея почне вести себе так, як якщо б загальна потужність становила 75 відсотків, а не 100 відсотків.

Таким чином, ви повинні використовувати свій телефон як можна довше, перш ніж заряджати його. Перед зарядкою почекайте, поки ваш телефон не розрядиться до 20% (або навіть менше!). Просто слідкуйте за тим, щоб не чекати занадто довго. Це повинно збільшити iPhone X ємність акумулятора, якщо у вас є свої способи напишіть їх у коментарях.

На скільки більше iPhone X ємність акумулятора і час роботи?
На скільки більше iPhone X ємність акумулятора і час роботи?
Як продовжити на iPhone X ємність акумулятора і життя батареї?