У Росії повністю припинять експорт бензину?

Такі заходи антимонопольники обговорюють з нафтовиками, повідомили в ФАС. Також у відомстві не бачать причин для обіцяного десятипроцентного зростання цін на паливо. А які аргументи у паливних союзів? Такі заходи антимонопольники обговорюють з нафтовиками, повідомили в ФАС

Фото: depositphotos.com

ФАС обговорює з нафтовими компаніями можливість повного припинення експорту бензину через осінні ремонтів на НПЗ. Про це повідомив агентству «Прайм» начальник управління регулювання ПЕК ФАС Дмитро Махонін.

Пропозиція ФАС - вимушений захід, вважає президент Незалежної паливного союзу Павло Баженов: обсягу бензину, який виробляється в Росії, вистачає тільки на забезпечення потреб країни.

За інформацією агентства, «Сургутнефтегаз» вже заявив про намір до кінця вересня перенаправити з експорту на внутрішній ринок додаткові обсяги бензину - близько ста тисяч тонн на місяць. У ФАС вважають, що це дозволить компенсувати випадають обсяги по ремонтам.

Обмеження експорту дійсно дозволить стабілізувати ситуацію, вважає президент Російського паливного союзу Євгеній Аркуша:

Раніше Євген Аркуша звернувся до адміністрації президента з проханням вжити додаткових заходів щодо стабілізації ринку в наступному році. На його думку, через одночасне збільшення акцизів і ПДВ бензин може подорожчати на 4 рубля 40 копійок за літр. За цю заяву ФАС найближчим часом може видати застереження чолі Російського паливного союзу. В антимонопольній службі вважають, що об'єктивних причин для зростання цін на паливо немає, а нагнітання ажіотажу неприйнятно.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

А які аргументи у паливних союзів?
Ru в ваші джерела новин?