Бізнес план весільного агентства, як почати, що пропонувати

 1. Зміст статті:
 2. Перелік послуг, що надаються
 3. Організація і реєстрація весільного бізнесу
 4. організаційний план
 5. Що ще можна можна пропонувати

З огляду на те, що весілля завжди були і будуть, і ніхто їх не скасує на віки віків, багато заповзятливі люди замислюються про те, як організувати заробіток  на весіллях  або як відкрити агентство з надання різних послуг

З огляду на те, що весілля завжди були і будуть, і ніхто їх не скасує на віки віків, багато заповзятливі люди замислюються про те, як організувати заробіток на весіллях або як відкрити агентство з надання різних послуг.

Все не так складно, як здається на перший погляд. Зараз розглянемо на цифрах варіант відкриття, починаючи від вирішення організаційних питань і закінчуючи детально продуманим фінансовим планом.

Зміст статті:

Організація весіль: аналіз попиту і пропозиції

провівши маркетингові дослідження , Проаналізувавши ринок попиту і пропозицій, можна сказати, що ми сьогодні не дарма розбираємо питання, як відкрити весільне агентство. У нинішній час цей ринок країн СНД знаходиться в зародковому стані, так як більше 90% молодят займаються організацією всіх процедур самі.

Якщо розглядати жителів Америки і Європи, то тут все навпаки - більше 90% звертаються за допомогою до професіоналів. Сьогодні стає модним звернення в агентства, даний ринок ще не заповнений, так як основна частина компаній дрібні і спеціалізуються лише на невеликому переліку, а наш бізнес план передбачає організацію весіль під ключ. Якщо вам не підходить наше опис, Ви можете і самі скласти бізнес план .

Перелік послуг, що надаються

Передбачається організація широкопрофільного весільного агентства Передбачається організація широкопрофільного весільного агентства. Розглянемо перелік послуг, що надаються.

1. Рішення організаційних питань, таких як тематика весілля, місце проведення, координація торжества, складання сценарію, розробка маршруту прогулянки після РАГСу гостей і молодят, доставка всіх замовлених товарів і т.п.

2. Імідж молодят. До такої послуги вдаються не всі, а в основному заможні пари. Це послуги стиліста, макіяж, зачіска, манікюр, постановка весільного танцю.

3. Транспортні послуги. Вирішення всіх питань, пов'язаних з орендою автомобілів для молодят (лімузин, ретро-автомобілі) і для гостей (мікроавтобуси).

4. Декорування та флористика свята. Оформлення залу і автомобіля гелієвими кулями, живими і штучними квітами, іграшками, аксесуарами і т.п. Додаткове напрямок - підготовка букетів для нареченої і подружки нареченої.

5. Шоу-програма.

 • Жива музика
 • тамада, танцювальні та інші номери.

6. Фото і відеозйомка. Це не тільки зйомка професійним фотографом і відео оператором, а й створення фільму, кліпу і альбому. Враховуйте, ви всього лише весільне агентство, тому своєрідно домовитися з людьми, які відкрили свої фотостудії .

7. Торти під замовлення. Для цього потрібно заздалегідь все обговорити з кондитерськими компаніями або приватниками, так як вам навряд чи захочеться займатися цим самому. При роботі з декількома юридичними особами необхідно буде скласти приблизний каталог пропонований тортів і різного роду солодощів. Прикладом може служити цей зразок .

8. Феєрверки та інші прикраси.

Тут можна пропонувати продаж різних конфеті, великих куль у вигляді серця, різних установок по запуску салютів. Fire-шоу і т.п. Багато весільні агентства відкривають окремі магазини з продажу цього різноманіття речей. Прикладом може служити компанія Шарік.ру

Нижче наведена приблизна таблиця вартості послуг, що надаються професійному і ваша націнка з приведеного клієнта.

Вид послуги Вартість для замовника (р.) Ваша націнка (р.) Фотозйомка 28000 4000 відеозйомка та відеокліп 30000 4500 послуги ведучого 20000 3000 вартість весільного торта 5000 1000 Виготовлення запрошень (за штуку) 150 20 Прикраса машин 5000 800 здача машин в оренду 15000 2000 Оренда залу 100000 6000 Прикраса залу 25000 4000 Складання програми свята 2000 500 Флористика 3000 500 Послуги макіяжа 2500 500 Послуги стиліста 3000 500 Купівля весільної сукні 40000 3000 278650 30320

Організація і реєстрація весільного бізнесу

Щоб ваше агентство було законним, можна зареєструвати ІП . Це простий і самий популярний варіант. Основна особливість - мінімальний набір документів, простота реєстрації та спрощена система оподаткування. Якщо ж планується робота не тільки з фізичними особами, але також з фірмами, відкрийте ТОВ . Але перший варіант більш прийнятний, так як для цього виду діяльності не потрібні ніякі ліцензії та сертифікати.

організаційний план

Основні організаційні питання, які належить вирішити при відкритті, представлені нижче, а про те, як правильно складати організаційний план, читайте в іншій статті .

Оренда офісу Оренда офісу  Багато починаючі підприємці ігнорують це питання, створюють сайт, рекламують послуги, а з клієнтами зустрічаються «на їх території» Багато починаючі підприємці ігнорують це питання, створюють сайт, рекламують послуги, а з клієнтами зустрічаються «на їх території». Це категорично невірний підхід, так як ви тільки відлякує потенційних клієнтів. У вас повинен бути повноцінний офіс з сучасним ремонтом і комунікаціями. Бажано, щоб він був розміщений в престижному бізнес-центрі. Щомісяця на оренду офісу ви будете витрачати близько 20 000 р.

Підбір співробітників для весільного агентства.

Справжній бізнес план передбачає, що співробітники наймаються з досвідом роботи в проведенні різних заходів. Обов'язкова вимога - комунікабельність і приємна зовнішність. При необхідності організовуються курси з підвищення кваліфікації персоналу. Мінімальний набір співробітників:

 • директор (це ви);
 • менеджери по роботі з клієнтами (2 працівника з зарплатою 15-17 тис. руб. на місяць);
 • бухгалтер (оплата - 25 тис. руб. на місяць).

Капітальні витрати на відкриття:

 • покупка меблів, техніки і демонстраційного обладнання - 150 тис. руб .;
 • реєстрація як ІП - 10 тис. р .;
 • розробка свого сайту - 30 тис. р.

Загальні початкові витрати - 180 тис. Рублів. Якщо додати вартість покупки франшизи - 300-400 тис. Руб., То для відкриття агентства вам знадобиться до 580 тис. Руб.

Щомісячні витрати:

 • оренда офісу - 20 тис. р .;
 • зарплата персоналу - 60 тис. руб .;
 • реклама (Просування сайту, роздача візиток і т.п.) - 30 тис. Р.

Щомісячні витрати - 110 тис. Р.

Розрахунок окупності. При правильному підході щомісяця можна отримувати 300 тис. Руб. Ваша чиста виручка складе 290 тис. Руб. (300-110 = 190). У перші 3-4 місяців клієнтів буде мало. Це означає, що при організації підприємницької діяльності з нуля він окупиться за 7-12 місяців (це з урахуванням сезонності бізнесу). Якщо ж ви купуєте франшизу, можна також розраховувати на окупність за 1 рік, так як йде менше часу на пошук клієнтів. Про те, як купити готовий бізнес і придбати франшизу читайте в наступній статті .

Що ще можна можна пропонувати

Організація весільного агентства - цікавий заробіток, але він досить складний, тому що вимагає ретельного продумування будь-якої дрібниці по організації цієї важливої ​​події. Якщо ж вас цікавлять вузькоспрямований бізнес, розгляньте наступні варіанти:

 • букети з цукерок - відмінний подарунок гостей молодятам;
 • прокат і продаж суконь, відкриття весільного салону розглянуто тут ;
 • онлайн консультування (це хороший варіант доповнення до бізнесу з організації весіль, так як при безкоштовному консультуванні можна самому рекламувати своє агентство);

Якщо вам не підходить наш попередній розрахунку - занадто складний для реалізації, не турбуйтеся. На нашому сайті представлено чимало готових бізнес планів з різними рішеннями для будь-якого початкового капіталу, починаючи сотнею доларів і закінчуючи виробничими ідеями із залученням мільйонних інвестицій.