Перепели як бізнес

 1. Зміст статті
 2. Що вигідніше - яйця або м'ясо?
 3. Розведення на фермі
 4. Збут готової продукції
 5. Підрахунок доходів і витрат
 6. Вирощування іншої птиці

Багато починаючі підприємці, особливо ті, які живуть за містом або мають дачних ділянку, задаються питанням:  чи можна заробити на домашньому господарстві

Багато починаючі підприємці, особливо ті, які живуть за містом або мають дачних ділянку, задаються питанням: чи можна заробити на домашньому господарстві ? Природно, так, наприклад, на створення ферми з розведення перепелів.

У нинішній час в Росії набирає обертів сільське господарство. Це пов'язано з його великий перспективністю, високою ліквідністю вкладеного капіталу і швидкою окупністю.

Зміст статті

Цей вид діяльності по достоїнству оцінили не тільки дрібні фермерські господарства, а й великі виробники. Попит на продукцію, яку надають перепелині ферми, істотно перевищує пропозицію. Якщо на ринку є попит, його потрібно задовольнити. Трохи цифр: щорічно в Росії виробляється близько 350 тисяч яєць, в Японії це значення досягає 7 мільйонів, а в Китаї - 70 мільйонів.

Єдиний фактор, який стримує зростання - це стримана реакція великих російських торгових мереж. Унікальні властивості яєць підтверджують сучасні дані в області косметології, медицини і дієтології. Попит на даний товар щороку зростає.

Якщо ви починаючий підприємець, перед стартом бізнесу необхідно відповісти на кілька важливих питань, які описані в іншій статті .

Що вигідніше - яйця або м'ясо?

У розведенні перепелів чітко простежуються два основних напрямки. По-перше, це несучки, які за рік відкладають до 300 яєць. По-друге, це м'ясний напрямок, а саме виробництво дієтичного м'яса. Даний товар ще не дуже популярна, так як деякі фермерські господарства орієнтують свою діяльність на цей вид продукції. У нинішній час популярні і інші варіанти вирощування птиці. Про це ви можете прочитати в статті бізнес на вирощуванні птиці .

Сучасна тенденція розвитку суспільства орієнтована на здоровий спосіб життя і вживання натуральних продуктів, тому інтерес буде підвищуватися. Сьогодні більшість фермерів, які займаються розведенням перепелів, займається реалізацією яєць. Перепелине яйце крім легко засвоюється білка виводить радіонукліди і володіє хорошими антиоксидантними властивостями. Якщо ви не можете вибрати між яєчним і м'ясним заробітком, займіться двома напрямками діяльності.

Розведення на фермі

Розведення на фермі

Підприємницька діяльність має високу ліквідність з двох причин:

 1. Перепелиця мчить у віці 30-40 днів, щороку приносячи до 300 яєць. Якщо ваша ферма налічує 500 голів, за рік ви отримаєте близько 15000 яєць. При цьому ваше поголів'я зросте в 10 разів! З огляду на все інвестиції на закупівлю кормів і розширення бізнесу, початкові капіталовкладення окупляться вже через два місяці.
 2. Мінімальні розміри виробництва. Клітки для птахів встановлюють в кілька поверхів. На 1 кв. м. пташника розміститься до 250 голів сімейства! Ви тільки уявіть, яке господарство можна розмістити на 10 кв. м.

Вам не знадобляться великі вкладення трудових ресурсів. Відкривши перепелиних ферму на 500 голів, досить найняти на роботу двох людей. Саме з цієї причини така підприємницька діяльність може стати відмінним сімейним бізнесом.

Тонкощі утримання і вирощування перепелів осягаються за місяць роботи. Важливо дотримуватися кормової і температурний режим, використовувати чисту воду, купувати білкові і мінеральні добавки. Про це є маса посібників.

Також потрібно подумати, як очищати тушки від пір'я. Для цього вам знадобиться спеціальний пристрій. Звичайно, можна робити це своїми руками, але ви сильно замучитеся.

Збут готової продукції

Враховуйте, що продукція не повинна скупчуватися на складі в великій кількості, так як це не приносить прибутку, а тільки з'являються додаткові витрати на її зберігання. Головне завдання початківця виробника - грамотна організація збуту отриманого товару. Маркетологи стверджують, що сьогодні найкращою рекламою є рекомендація. Спочатку радьте новий товар друзям, родичам і знайомим. Вони відчують смак, корисність і високу якість яєць і м'яса, потім почнуть рекламувати вашу продукцію своїм знайомим. Порахуйте скільки у вас родичів, друзів і просто хороших знайомих. Швидше за все, ця цифра перевищує 100 осіб. Спочатку відкрийте ферму на 500 голів, але з розвитком бізнесу цього буде мало. Виникне необхідність розширення перепелиній ферми, що призводить в зростання прибутку.

Підрахунок доходів і витрат

Підрахунок доходів і витрат

Уявімо, що ви відкриваєте ферму на 1000 перепелів. Для початку цього більш ніж достатньо. Ці цифри допоможуть вам скласти бізнес-план для відкриття перепелиній ферми.

витрати:

   • поголів'я 1 000 птахів - 32000 руб .;
   • зміст 12 клітинних батарей з урахуванням, що площа 15 кв. м - 70000 руб .;
   • покупка малогабаритного побутового інкубатора - 6500 руб .;
   • корм на місяць - 6500 руб .;
   • обігрів і освітлення птиці - 3200 руб. у місяць;

доходи:

   • Продаж яєць - 25000 руб. у місяць;
   • Продаж м'яса - 10000 руб. у місяць;

Щомісяця ви будете отримувати 35000 руб. Окупність бізнесу становить 5 місяців. Як бачите, зміст і разведеніюе перепелів в домашніх умовах або в промислових масштабах - досить вигідна ідея.

Вирощування іншої птиці

індички

Одним з найбільш вигідних напрямків птахівництва є вирощування та продаж індичок. Всього за 2 роки птах набирає вагу до 30 кг !!! Також ці птахи дають смачні яєчка, які по корисності набагато краще курячих. Всі подробиці по розведення індиків знаходяться тут.

Гуси

У нинішній час з великими темпами розвивається інтерес до розведення гусей . Це не дивно, адже крім продажу м'яса можна зайнятися реалізацією пуху і яєць. До того ж люди втомилися від різних консервантів, підсилювачів смаку, барвників, емульгаторів та інших шкідливих добавок. Бізнес може стати доповненням до вирощування перепелів, курей, гусей та іншої птиці.

Що вигідніше - яйця або м'ясо?